Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Milzīgas kontrabandas plūsmas, no kurām barojas ne tikai iekšlietu sistēmas un drošības dienestu pārstāvji, bet arī politiķi. Valsts drošības iestāžu darbinieki, kas dala tirgus un ietekmes sfēras. Politiķi, kas ir “daļā” visdažādākajos noziedzīgajos rūpalos. Amatpersonas, kuru vājības padara tās par viegliem mērķiem noziedzīgajiem grupējumiem. Un vēl, vēl, vēl, – pēc lasītāju lūguma Pietiek šodien ekskluzīvi publicē nule klajā nākušās Indriķa Latvieša grāmatas „Ādamsona faili: valstiskais organizētās noziedzības grupējums” pietiekami izteiksmīgo satura rādītāju.

„Visi tie "ziņojumi" kopā rada tādu sajūtu miksli... ja būtu tikai viens ziņojums, tad varētu brīnīties par stiliņu un pat šaubīties par patiesumu, bet visi kopā...” – tā „Ādamsona failus” sociālajā tīklā Twitter komentējusi Elita Veidemane, kas jau iepazinusies ar grāmatas saturu.

I. “Es viennozīmīgi zinu to, ka lielākais narkotiku kontrabandistu grupējums Latvijā, kas sastāv no bijušajiem spēka iestāžu darbiniekiem, sponsorēja politisko partiju Vienotība, zinu to, ka agrāk šis grupējums narkotiku pārvadāšanai izmantoja armijas cilvēkus…”

II “Skaidrs, ka “valstiskajam organizētās noziedzības grupējumam” un Urašam akūti svarīgi, lai LR ģenerālprokurors būtu “viņu cilvēks”, “viņu palaistuve”, lai grozītu uz pip… gan visus dienestus, gan tiesu.”

III “Uzsāka citus noziedzīgus biznesus – pamatā atsevišķu Tambovas organizētās noziedzības grupējuma dalībnieku noziedzīgā ceļā iegūtās naudas legalizāciju caur ieguldījumiem būvniecībā un smilšu un grants karjeru pirkšanu.

IV “Daļu no noziedzīgā ceļā iegūtās naudas virza valstiskā organizētās noziedzības grupējuma locekļiem, lai tie varētu stiprināt savu komandu, kukuļot, uzpirkt amatpersonas, ietekmēt politiķus un dažādu amatpersonu lēmumus…”

V “Jaunā ģenerālprokurora iniciētā pārbaude ir vēl viens apliecinājums tam, ka viņš “piekopjas politiķu priekšā” un izmanto savas pilnvaras, lai kalpotu politiskām vēlmēm un interesēm…”

VI “Iekšlietu ministrs saprot, ka viņu “izp…sa”, un viņam kauns tikties ar cilvēkiem, kuri viņu nodrošināja ar “koruptīvu maizi” ilgus gadus un kuru interesēs viņš neko nevarēja izdarīt, kļūstot par iekšlietu ministru…”

VII “Ir zināms tas, ka viņš ir ilggadējs Satversmes aizsardzības biroja aģents un faktiski komunikācijas dēļ ar Satversmes aizsardzības biroju tik ilgi noturējies Aviācijas departamenta direktora amatā…”

VIII “Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece gatava darīt visu, lai tikai izdabātu ASV saimniekiem, pat nevērtējot to, ko viņa dara un kā tas ietekmē situāciju Latvijas ekonomikā un finanšu sektorā…”

IX “Parāda, cik bīstami amatos ir cilvēki ar vāju prātu, kuri var nodarīt tik lielu kaitējumu un postu, kā neviena citas valsts izlūkošanas iestāde nenodarīs…”

X ““Dievs” ir nevis parastais kukuļņēmējs, kuru Valsts policijā ir “vagons un vēl pārpildīti ratiņi”, bet persona, kura pieder pie valstiskā organizētās noziedzības grupējuma, kas cenšas sagrābt varu valstī…”

An error has occured