Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

panāks to, ka neviens ārsts

15.02.2018. 02:30

šarikoviem pat netuvosies. Tie taču ir necilvēku pamestie defektīvie bērni.
Godīgās ģimenes ar šādiem bērniem tiek paši galā, paldies, visu cieņu. Jā, tā ir liela nelaime un tikai mājas un māte spēj nomierināt un sūdzēdamies godīgais apkārt neskraida, bet kopa ar ārstu domā KĀ.
Vēl lai iedod ieročus, būs kas apšauj skolas............

Atbildēt

gunča

12.02.2018. 16:55

Visa šī ažiotāža ap Ainažu slimnīcu ir radīta ar vienu mērķi. Protams, jebkurā vietā, arī slimnīcā, var atrast sasāpējušas , neatrisinātas vai slikti risinātas problēmas. Arī Ainažu slimnīcā. Bet jautājums ir cits, ne par pārkāpumiem. Slimnīca ir izremontēta, savesta kārtībā, jumts netek un tamlīdz.
tagad to slimnīcu likvidēs, atradīs "attaisnojošos' iemeslus (šobrīd jau ir) , slimniekus pārvedīs uz citām slimnīcām, ēka paliks tukša. Kā Latvijā.
Atradīsies noskatītais pretendents ar biezu maku un plašu sirdi( dažiem tiks) un visi gali ūdenī. Slimnīca , kā ļaunuma iemiesojums, būs likvidēta, visi iesaistītie , arī vaimanātāji, būs gandarīti.
Neviens no viņiem necels trauksmi par esošo stāvokli medicīnā.Ir atrasts vainīgais dakteris , lai arī tikai viens, linča tiesa notikusi, visi paēduši.

Atbildēt

džonsons

12.02.2018. 16:48

Jansons ir tiesībsargs? DILETANTS, kas nespēj veidot nevienu sakarīgu teikumu..., nemaz nerunājot par juridiski korektu izteikšanos.

Atbildēt

Livija

12.02.2018. 15:11

STRAUBERGA KUNDZIŅ!Palasiet Tiesībsarga ziņojumu -par tādām izdarībām bija jānodod tiesai.Otrkārt-tautai ir jāzina kas notiek ? Pie tam ņemot vērā to,ka ir deputāte utt.vai tas nozīmē,ka tad atļauts viss?Tāda visatļautība! Kauns tai iestādei. Kur tad nu ir bērnu aizstāvji-Parādnieks un Dzintars???

Atbildēt

Nu ja

12.02.2018. 13:42

»

manuprāt

domāju, ka labi, ja tiesībsargs pievienojas trauksmei un nebāž galvu smiltīs


Tas nav jādara uzbrūkošā veidā pret slimnīcas vadītāju un personālu,kuri nav vainojami pie tā,ka valstī trūkst speciālistu. Visi citi emocionālie "argumenti"ir aiz matiem pievilkti.Tiesībsargs savu galvu varēji iebāzt Ministru kabinetā, nav pat no Rīgas jāizbrauc.

Atbildēt

me

12.02.2018. 12:52

»

manuprāt

domāju, ka labi, ja tiesībsargs pievienojas trauksmei un nebāž galvu smiltīs


Ir ļoti uzteicami, kad tiesībsargs ceļ trauksmi par bērnu namos ievietotajiem, viņam ir labi panākumi. Paldies par to! Ir nepieņemami, ja tiesībsargs par specifisku ārstniecības nozari izbļaustās kā tirgus belašu pārdevēja. Tiesībsarga viedoklī ieklausās, viņš veido sabiedrības viedokli un nedrīkst manipulēt ar sabiedrību! Nedrīkst salīdzināt trūkumus bērnu sociālā aprūpē bērnu namos un specifiskā ārstniecībā. Redzams, ka ieskrējies un tagad mēra visu ar vienu mēru. Tiesībsargs ar savu statusu pret bērnu dakteri, kura gadiem lūdz palīdzību un kura nedrīkst izpaust sensitīvu informāciju. Nevienlīdzīga cīņa.

Atbildēt

manuprāt

12.02.2018. 10:39

»

nu ja

Tavuprāt jaukāk ir ja tiesībsargs nepamatoti apvaino Ainažu slimnīcas vadību


domāju, ka labi, ja tiesībsargs pievienojas trauksmei un nebāž galvu smiltīs

Atbildēt

nu ja

12.02.2018. 09:26

»

nepareizi

nejauki, ka kāds uzdrošinās pārmest tiesībsargam izrādīto nostāju. Daudz briesmīgāk būtu, ja viņš nereaģētu


Tavuprāt jaukāk ir ja tiesībsargs nepamatoti apvaino Ainažu slimnīcas vadību?

Atbildēt

nepareizi

11.02.2018. 22:14

nejauki, ka kāds uzdrošinās pārmest tiesībsargam izrādīto nostāju. Daudz briesmīgāk būtu, ja viņš nereaģētu

Atbildēt

Laižam ārā tumsonību

11.02.2018. 18:04

»

uz priekšu, laižam visus ārā

Kā iespējams, ka pēc pastrādāta nozieguma – mēģinājuma nogalināt kādu svešu cilvēku sabiedriskā transporta pieturā ar skrūvgriezi – garīgi slimais atkal bija nonācis uz brīvām kājām un nu jau pastrādājis dubultslepkavību, nogalinot savus paša radus? Vai psihiatri, kuri viņu izlaida no slimnīcas, tagad...


Ja visus ārstētu tā, kā to dara Ainažu psihoneiroloģiskajā slimnīcā, kur uz 80 bērniem viens dakteris piestaigā 2xnedēļā, pie tam vēl sniedz maksas pakalpojumus tajā pašā laikā, tad tāds scenārijs kā Jūsu komentārā šķiet diezan likumsakarīgs. Un ir likumssakarīgi, ka tad labāk visus ir turēt piesietus, jo reāli jau šādi nekāda ārstēšana nenotiek. Tur plosa mazu bērnu dzīves, kuriem daļai nemaz nekādu psihisku saslimšānu nebija un ne visi bērni atradās pamatoti. Vienam 2 nesekmīgas atzīmes skolā un tusē Ainažos mēnešiem.

Atbildēt

Viedoklis

11.02.2018. 17:53

»

gatis

Par mani uz veselības inspekciju bija sūdzība . Pacente gados ,protams kaites daudz , ieskaitot psihiatra uzskaitē . Viņa sūdzējās arī par psihiatri . Runājot ar to psihiatri sapratu , viņa ir regulārs viesis veselības inspekcijā . Sodīta laikam gan nav , bet gadā pāris reizes apmeklē inspekciju ,lai...


Ja pacientei būtu tāds brīnišķīgs dakterītis kā Jānis Bojārs, esmu pārliecināts, ka paciente tiktu apārstēta ar piesiešanu pie gultas, un būtu klusa, rātna un mierīga. Diemžēl tā nav ārstēšanas metode mūsdienās, bet gan tumsonība, ja tāda tiek lietota.

Atbildēt

Lauku lopiem

11.02.2018. 17:36

Latvijas Reģionu Apvienībai 2017. gadā Balode ir ziedojus 700 eirikus.

Atbildēt

gatis

11.02.2018. 16:08

Par mani uz veselības inspekciju bija sūdzība . Pacente gados ,protams kaites daudz , ieskaitot psihiatra uzskaitē . Viņa sūdzējās arī par psihiatri . Runājot ar to psihiatri sapratu , viņa ir regulārs viesis veselības inspekcijā . Sodīta laikam gan nav , bet gadā pāris reizes apmeklē inspekciju ,lai sniegtu paskaidrojumus

Atbildēt

aina

11.02.2018. 15:14

Izskatās, ka tiesībsargs arī ir iesaistījies LIELAJĀ politikā!!! Slimu bērnu un pusaudžu ārstēšana tomēr būtu jāatstāj Veselības ministrijas un ārstu kompetencē. Nevis nodod ārstniecības darbiniekus sabiedrības saplosīšanai. Tā tiek ēnoti lielāki politiķu pastrādāti noziegumi. Esiet acīgi ar jums manipulē.

Atbildēt

uz priekšu, laižam visus ārā

11.02.2018. 10:50

Kā iespējams, ka pēc pastrādāta nozieguma – mēģinājuma nogalināt kādu svešu cilvēku sabiedriskā transporta pieturā ar skrūvgriezi – garīgi slimais atkal bija nonācis uz brīvām kājām un nu jau pastrādājis dubultslepkavību, nogalinot savus paša radus? Vai psihiatri, kuri viņu izlaida no slimnīcas, tagad jūtas atbildīgi par notikušo? To skaidroja raidījums Degpunktā!

Iepriekš jau ziņojām, ka 25. februārī Saulkrastos notika dubultslepkavība, kas šokēja visu Latviju – kāds jaunietis noslepkavoja savu vecmāmiņu un mātes brāli. Slepkavības pēdas noziedznieks bija centies slēpt, izraisot ugunsgrēku, taču tas viņam nav izdevies.

Atbildēt

Ev

11.02.2018. 10:44

http://lat.mixnews.lv/lv/kriminalzinas/news/39070_saulkrastos-iespejams-psihiski-slims-virietis-nogalina-vecmaminu-un-mates-brali/

Atbildēt

Ev

11.02.2018. 10:41

Varbūt likvidēt vispār psihiatrijas slimnīcas? Visi tie gudrie lai paņem mājās pa vienam slimajam un mēģina tikt galā ar parunāšanos, ja jau psihiatri neārstē. Varu gudrajiem dirsējiem atgādināt, kā pirms pāris gadiem viens nepilngadīgs, psihiski slims daunītis ar cirvi nosita vecmāmiņu un onkuli un pēc tam aizdedzināja māju.Jo viņam bija gribējies uzzināt kāda ir sajūta, kad kādu noslepkavo.

Atbildēt

777

11.02.2018. 10:12

»

Ainažu spīdzinātava

Bērnu spīdzināšanas aizstāvju diemžēl šajā valstī netrūkst. Nez kā pašus būtu badināt un piesiet uz pāris nedēļām


Ja pacenti būtu gulējuši piesieti pāris nedēļas tad viņiem būtu tādi izgulējumi ka diez vai tos varētu noslēpt un dzīviba būtu iespējams zaudēta no saindēšanās.

Atbildēt

Ōpaps

11.02.2018. 10:05

»

Tpfu

Ja kāds nezin, tad ļoti cienījamā Ilona Balode ir arī Salacgrīvas domes deputāte, tā kā, kolēģis aizstāv kolēģi...Tiesībsargam bija klusu jānoraugās uz bērnu spīdzināšanu un piekrītoši jāpamāj ar galvu? Par tādām lietām, kas sarakstītas atzinumā, jāsēž cietumā! Nedēļām piesieti bērni, nepamatoti ievietoti...


Par apstākļiem slimnīcā neņemos spriest, bet kas attiecas uz "tiesībsargu", tad tas pats "tovārišķs" apmeklēja centrālcietumā DēPistu sakropļoto un bez medicīniskās palīdzības turēto atmodas aizsācēju Linardu Grantiņu. Tur viņš "klusi noraudzījās" notiekošajā un viņam nekas nebija iebilstams, ka cilvēks tiek turēts nedēļām ilgi ar lauztu elkoni, nesniedzot medicīnisko palīdzību - neveicot nopietnu operāciju.

Līdz ar to nerodas absolūti nekādi jautājumi kam kalpo šis "tiesībsargs", jo Grantiņa vienīgie ienaidnieki ir valsts izlaupītāji un genocīda īstenotāji pret Latviešu tautu.

Jautājumi rodas par šī biedra lomu Ainažu slimnīcas gadījumā, ja zinām, kādiem spēkiem viņš izpilda "klusas noraudzīšanās" pakalpojumus.

Atbildēt

Latvijas psihiatrijā - bidlas?

11.02.2018. 09:13

Bērnu psihiatrs Jānis Bojārs mazgās rokas nevainībā un teiks, cik ļoti pareizi un pamatoti rīkojies. Nebūtu iesaistījies Tiesībsargs, Veselības inspekcija būtu turpinājusi šo atmazgāt baltu un pūkainu. Šoreiz izskatās, ka, iespējams, pie rūtaina lodziņa, pie karašiņas metāla bļodā pasēdēt nāksies pašam cienījamajam dakterim. Cerams, ka baros šo nobaroto tēviņu labāk nekā ar pusburkānu.

Atbildēt

!!!

11.02.2018. 09:11

Tādas muļķības var sarunāt tikai tas 1916! Tu taču nenoliegsi, ka tiesneši tiesā arī ārstus un citu profesiju pārstāvjus. Tiesnešiem visiem ir jurista diploms, bet varbūt retajam kā otrā izglītība ir ārsta diploms(vismaz Buls tādu cenšas iegūt, bet tas ir cits stāsts).Nevajag muļķīgi spriedelēt par Tiesībsarga kvalifikāciju.Nav jābūt ārstam, lai konstatētu pārkāpumus. Paši ārsti nekad nesaskatīs skabargu sava kolēģa acīs!.

Atbildēt

Ainažu spīdzinātava

11.02.2018. 07:56

Bērnu spīdzināšanas aizstāvju diemžēl šajā valstī netrūkst. Nez kā pašus būtu badināt un piesiet uz pāris nedēļām?

Atbildēt

Sergejs Buivids

11.02.2018. 02:11

"Kā neskaidru motīvu vadītu skandalozu paziņojumu dēļ var tik apsvērta iespēja reorganizēt vienīgo specializēto stacionāru valstī, kurš īpaši pielāgotās un izcilā stāvoklī esošās telpās sniedz kvalificētu un profesionālu psihiatrisko palīdzību bērniem un pusaudžiem ar ieilgušiem psihiskiem traucējumiem un saslimšanām."
------------------------
Teikt par to, ka psihiatri sniedz kvalificētu un profesionālu psihiatrisko palīdzību tas ir tāpat kā teikt, ka šamanis vai laupītais pēc pasūtījuma sniedz kvalificētu un profesionālu palīdzību. Starpība starp psihiatru šamani ir tikai tā, ka šamanis nesaņem no valsts budžeta naudu. Psihiatrs nav ārsts. Tas ir labākajā gadījuma neko neizārstē. Bet parasti saindē cilvēkus un vēl saņemot pat to mūsu naudu. Lasi un skaties internetā par to, kas īstenībā ir psihiatrija.

https://youtu.be/kk2Qf2A1S7A

Atbildēt

savaldīt var 2 veidos

11.02.2018. 01:40

-medikamentozi
-ar trako kreklu
Jārisina būtu problēma, kāpēc to pie mums ir NEPROPORCIONĀLI daudz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No šoviem un sporta blenšanas līdz trakumam viens solis.........atrofējas smadzenes, vēl zombē ar ezotērikām seksa propaganda..........

Atbildēt

švamme

11.02.2018. 00:11

Ja cilvēks ar normālu psihi palūkojas aiz širmīša, pa spraugu, kas notiek JEBKURĀ psihiatrijas stacionārā, viņam cilvēktiesību pārkāpumi tur būs absolūti VISS. Un tas tā nav tikai Latvijā. Man ir bijis tas gods būt praksē liela hospitāļa psihiatrijas nodaļā ASV. Aina tur, tarp citu, ir identiska Latvijas tāda tipa stacionāriem.
Patiešām, ja sāk iznest publiskai apspriešanai psihiatrijas ikdienu (fakts pats par sevi - neadekvāta rīcība), jebkurš sabiedrības loceklis būs šokēts. Nav tur itin nekā patīkama, lai neteiktu vairāk. Bet slimnieku fiksācija ir izplatīta ne tikai psihiatrijas nodaļās, bet vēl daudzās citās. Visur, kur tas ir paredzēts, to arī dara, tieši pacientu interesēs, bet ja tur sāktu izvest debates, cik tas ir estētiski, tiesiski un no visiem iespējamajiem likumu un cilvēktiesību punktiem, tad psihistrija kā tāda jau sen būtu likvidēta. Tāpēc civilizētu cilvēku sabiedrībā nekad nenotiek psihiatrijas ikdienas publiska apspriešana. Ļoti neprofesionāli no cienījamā Jansona k-ga.

Atbildēt

2018

10.02.2018. 23:09

»

1916

Kaut kā nesapratu. Tam Jansonam ir kāda medicīniskā izglītība, vai? Cik zinu, nav gan. Un nebūs arī, protams. lai nu kā, bet tomēr kaut kāds smadzeņu daudzums vajadzīgs. Te bija viens komentārs par to, ka šis ar SAVIEM (!) juristiem esot palīdzējis..... Tad nu pastāstiet, kad un kā tieši. Es nejokoju...


Tiesībsargam ir juridiskā izglītība un likumus medicīnā ir izdomājuši juristi, sadarbībā ar ārstiem. Tiesu arī spriež juristi un nevis, piemēram, ārsti, automehāniķi, parādnieki, baņķieri utt. Tiesībsargs ir konstatējis smagus cilvēktiesību pārkāpumus bērnu psihoneiroloģiskajā klīnikā, un par to ir kādam jāatbild.

Atbildēt

1916

10.02.2018. 23:06

Kaut kā nesapratu. Tam Jansonam ir kāda medicīniskā izglītība, vai? Cik zinu, nav gan. Un nebūs arī, protams. lai nu kā, bet tomēr kaut kāds smadzeņu daudzums vajadzīgs. Te bija viens komentārs par to, ka šis ar SAVIEM (!) juristiem esot palīdzējis..... Tad nu pastāstiet, kad un kā tieši. Es nejokoju. Ja nebūs atbildes, atradīšu tikpat un parunāsimies pie tējas tases,sarunāts?

Atbildēt

konkrēti

10.02.2018. 22:45

Piemēram, manā lietā tiesībsargs Jansons ar saviem juristiem man palīdzēja. Uzskatu, ka tā ir vienīgā iestāde Latvijā, kurai ir vēlmei aizstāvēt likumību un veselo saprātu. Ziniet, man ļoti žēl, ka te uzbraukums Jansonam. Gribu paust viņam atbalstu un visiem juristiem no viņa biroja. Tikai Jansons vēl palīdz nezaudēt ticību šai valstij un tiesiskumam

Atbildēt

jansons bērnu pusē

10.02.2018. 22:42

Tieībsargam jāsargā nevis nevainības prezumcija, bet mocītie bērni. Viņš darīja pareizi

Atbildēt

apjucis

10.02.2018. 22:36

Kam šajā ts.valstī var ticēt?Vietējam astoņķepainītim vai muižniekjansoniem?

Atbildēt

vcb

10.02.2018. 22:24

Sen nav lasīts tik šķidrs savārstījums. Tik smagu apvainojumu gadījumā būtu jāiegulda nopietni resursi un jāpiestrādā daudz daudz centīgāk.

Atbildēt

kurmis

10.02.2018. 21:44

»

užass

Kaut kāds dolbojobs. Deputāts - tātad augsta morāle un kas tur vēl? Mērkaķi


Tad,kad par pārkāpumiem tika patriekts ģimenes ārsts,tieši tā reaģēja vietējais bomonds nesen un līdzīgi krievu laikos tad,kad par naudas izspiešanu iekrita miliči.Pret cietušajiem tika un tiek vērstas dzīvību un veselību apdraudošas darbības,par kurām normālā valstī tiktu ierosinātas krimināllietas,bet mūsu postkomunistiski totalitāraja valstī daudz kas notiek ačgarni,pat komunisti un komjaunieši ir kļuvuši par politiski represētājiem un saņem pat par savu kalpību okupantiem jūdasa grašus.

Atbildēt

užass

10.02.2018. 20:37

Kaut kāds dolbojobs. Deputāts - tātad augsta morāle un kas tur vēl? Mērkaķi..

Atbildēt

Tpfu

10.02.2018. 19:58

Ja kāds nezin, tad ļoti cienījamā Ilona Balode ir arī Salacgrīvas domes deputāte, tā kā, kolēģis aizstāv kolēģi...Tiesībsargam bija klusu jānoraugās uz bērnu spīdzināšanu un piekrītoši jāpamāj ar galvu? Par tādām lietām, kas sarakstītas atzinumā, jāsēž cietumā! Nedēļām piesieti bērni, nepamatoti ievietoti, turēti bez ārstēšanas plāna, badināti utt. Vienreiz jāiznīdē PSRS monstru no psihiatriskās veselības aprūpes. Arī Lembergam ir triju zvaigžņu ordenis, Latvijā tādiem apbalvojumiem reāla vērtība ir nulle.

Atbildēt

Lauķis

10.02.2018. 19:55

Esmu pārliecināts, ka krāsas ir apzināti sabiezinātas un faktiskais cēlonis šādam uzbrukumam slimnīcai ir pavisam cits, nevis tas, ka tur nu notiek kaut kāda izcila vardarbība.
Psihiski slimie ir psihiski slimie - un personāla trūkuma apstākļos ir jāreaģē vienīgajā tajā brīdī iespējamā veidā. To saprast, protams, tiem, kas sēž siltos krēslos saprast nekādi nav viegli.
Ja nu tā gribēja redzēt to iekšējo virtuvi, bija iespējams realizēt Aizliegto paņēmienu. Un tikai tad sākt vārīties.

Atbildēt

Par nevainību

10.02.2018. 19:52

»

Lina

Vai Tiesībsarga ziņojumu šis patosa pilnais aizstāvis nav lasījis?! Kāda vēl nevainības prezumpcija šajā situācijā


Nevainība laikam pēc žargona attiecas uz meitenēm, NEvainīguma prezumpcija - uz likumu.

Atbildēt

Zini likumu

10.02.2018. 19:50

Nevainīgi\uma prezumpcijas, dāmas un kungi, attiecas uz varu, uz tiesībsargājošām ietādēm, uz reprešivām iestādēm, ka nevienu nedrīkst atzīt par vainīgu bez tiesas un izmeklēšnas, vainas pierādīšanas. šeit nu pants:
"19.pants. Nevainīguma prezumpcija
(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.
(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.
(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību."- vainu nosaka tikai tiesa, citi to nevar noteikt. Personas izteikumi, pat atsevišķas amatpersonas izteikumi nerada JURIDISKAS SEKAS. Ja kāds nosaka tādas sekas, tur jau var runāt, ka tām nav tiesiska pamata 19.panta kārtībā.

Zurnālistiem, Tiesībsargam, tev, man nav vainas noteikšanas funkciju un tiesibu. Ja es uzskatu ka Jansons izdarījja noziegumu, tās ir manas domas, tas ir tikai mans viedokli, kas nav nevainīguma prezumpcijas pārkāpums. Vienīgais, apsaukt, ka Jansons ir noziedznieks - tas jau morāls apvainojums, bet ja pēc pun;likācijas, pēc informācijas saku, ka Jansons, domāju, ir izdarījis noziegumu - tārad svarīgi kādā formā izteikts - aizvainojuma vai aiozdomas, tur jau ir morāles robežs.

Tā ka nebāziet, lūdzu, rakstu autori, komentētāji, kur tik var šo 19.pantu.

Atbildēt

Lina

10.02.2018. 19:17

Vai Tiesībsarga ziņojumu šis patosa pilnais aizstāvis nav lasījis?! Kāda vēl nevainības prezumpcija šajā situācijā?

Atbildēt

Marks

10.02.2018. 19:13

Kārtējais piemērs tam, kā sistēma grib saglabāt De Facto stāvokli - atkārtojas scenārijs, kāds bija ar bērnu namiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: