Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt nosacījumu, ka, ja 24 mēnešu laikā netiek saņemta bankas licence, Jūs atpirksiet no investoriem akcijas 7,5 miljonu eiro vērtībā. Jums ir palikuši mazāk nekā 11 mēneši, lai saņemtu licenci. Tas izskatās arvien nereālāk. 

Es biju pilnīgā šokā, kad biržas ziņās ieraudzīju, ka Indexo bankas kontos nu jau ir mazāk par 5 miljoniem eiro! Jums vairs nav 7,5 miljonu eiro, ko atdot investoriem nākamajā gadā! 

Jums vairs nav arī 80% no šīs summas, kas bija jāglabā atsevišķi saskaņā ar biržas noteikumiem! Ir pazudis vismaz viens miljons euro (80% no 7,5 miljoniem - 5 miljoni, kas ir kontā), kuram bija jābūt atsevišķā kontā! 

Vai šādi Jūs cīnāties par labāku finanšu vidi Latvijā? Kā Jūs izpildīsiet savas saistības investoru priekšā?

Indexo „atbilde”: apstiprinām, ka uzņēmuma sākotnējā akciju piedāvājuma laikā piesaistītās investīcijas tiek izmantotas pilnībā saskaņā ar sākotnējā akciju piedāvājuma nosacījumiem un uzņēmums, sadarbībā ar Latvijas Banku un Eiropas Centrālo banku, aktīvi strādā pie jaunas komercbankas licences saņemšanas.

An error has occured