Menu
Pilnā versija

Beidzot ir jāveic lustrācija!

Brigita Smildziņa · 22.05.2023. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja Igaunijā lustrācijas rezultātā tika atlaisti 30% no apriņķa tiesnešiem un puse!!!-50% no apgabaltiesnešiem!!!, tad kāda ir situācija Latvijā? Mēs gadiem varam brēkt par to, kā tādi brāļi Ilmāri Latvijā saimnieko un saimniekos tālāk, jo nav, kas viņus notiesā.

Lustrācija nav nekas šausmīgs, nevienu cietumā tā dēļ neliek, ne sit, ne kauj. Lustrācija ir vienkāršs likumīgs process, caur kuru valsts pārvalde var atbrīvoties no personām, kuras ir veikušas sadarbību ar agresorvalsti.

Šodiena rāda – Latvija visās jomās atpaliek no Eiropas. Secinājums: žēlojot šos darboņus, mēs šaujam sev kājā, jo realitāte pierāda, ka viņi savu darba stilu nav mainījuši, pat gluži pretēji, turpina bremzēt valsts attīstības procesu, tādēļ – ārā! Atņemt viņiem iespēju dominēt, izmantojot savu valstsdienesta stāvokli, kas realitātē notiek, bet ko ir faktiski neiespējami pierādīt.

Valstij tādi nav jāāpmaksā no saviem nodokļiem. Viņiem ir iespēja strādāt privātajā sektorā, bez valsts pagoniem. Līdz ar to ļoti lielā mēra tiks ierobežota kremļa ietekme visās valstij svarīgās nozarēs.

Nu palūkojam to pašu mediju - ko tas šodien runāja. Tur 100% ir pilns ar padomijas kolaborantiem - Dožģ spilgts piemērs. Lembergu gadiem nevar notiesāt, kaut prokurors teica – 3 gadi un sēdēs. Nu jau ceturtais iet, bet šamais ķer zivis ezerā un smej par valsti, nogāna mūsu prezidentu, premjeru.

Tā visa šodienā varēja nebūt. Nebūtu mums te jākliedz un jāliek lietā sava nervu sistēma. Nejustos mēs savā valstī tik beztiesiski. Piemēram, tas pats piemērs ar safabricēto lietu pret Jurašu. Cilvēks godprātīgi uzrādīja kukuli un tika par to tiesāts!!! Ja būtu notikusi lustrācija, tas būtu izslēgts pilnībā.

Šis ir neizdarītais mājasdarbs. Ja to nedarīsim šodienā, ne NATO, ne ES mums nepalīdzēs. Progress virzās, cilvēktiesības, minoritāšu tiesības, Stambulas konvencija Eiropā tiek nostiprinātas, un pasaule demokrātijā virzās uz priekšu, kamēr mēs to nevaram pieņemt, jo neesam tikuši savā valstī galā ar okupācijas sekām. Eiropas prasības, ja neesam šo jautājumu atrisinājuši, mūs var iznīcināt ka nāciju. Tas ir jādara - obligāti.

Pārpublicēts no Twitter

An error has occured