Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz valsts augstāko posteni, jo Saeimā briest viņa kandidatūrai nelabvēlīga - prokremliska un oligarhu interesēm pakārtota koalīcija, atgādināšu.

(1) Viņš nav vienkārši prezidents bet arī Nacionālās drošības padomes šefs, kurš tādēļ zina, ko runā. Un viņš nav vienkārši Levits, bet autors Satversmes preambulai, kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkiem saprast Latvijas pamatus.

(2) Ja garamantu vācējs Barons ir Dainu tēvs, tad Levits ir vismaz Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs.

(3) Viņš vislabāk zina, ka parlamenta hiēnas nav atnākušas tukšā vietā, lai piešķirtu Latvijai kursu pēc Kremļa patikas. Tām jārēķinās ar 18.novembra Republiku, kas pārcietusi pat Maskavas organizēto okupāciju. Un tomēr šis supersmagsvaru kategorijas profiņš spiests piekāpties valstszinību diletantiem, lai viņi nesavārītu ziepes.

Uz šo brīdi prasību iesniegšanai Krievijas Federācijas Augstākajā tiesā par PSRS sabrukuma atzīšanu par nelikumīgu parakstījuši jau trīssimt tūkstoši cilvēku.

(4) Nav šaubu, ka parakstītāju vidū ir arī Latvijas iedzīvotāji – petīcijas autori prokremliskās “Nacionālās atbrīvošanās kustības” vietnē operē ar tām pašām konspirācijas teorijām, kādas ikdienā sastopam arī sociālo tīklu latviskajā segmentā.

(5) Tumsoņu ievēlētie kaitnieki Saeimā darbojas jau ne pirmo dienu, taču prezidenta vēlēšanas līdz ar Levita atkāpšanos jau kļuvušas par viņu pirmo nopietno nedarbu Kremļa labā.

“Nacionālās atbrīvošanās kustība” propagandē, ka, zaudējot aukstajā karā, Krievija kļuvusi par ASV koloniju, tādēļ nepieciešams atjaunot tās suverenitāti no “gosdepa”. Savukārt cīņai pret koloniālo pārvaldi Putinam nepieciešamas ārkārtējas pilnvaras un oficiāli nostiprināta valsts ideoloģija.

(6) Ar Otrā pasaules kara uzvarētāju piemiņu uz lūpām, idejas autori plāno referendumu konstitūcijas izmaiņām un tiesas ceļā cer atsaukt Ukrainas un citu bijušās PSRS republiku neatkarības atzīšanu. Savukārt pašas organizācijas maksimālā programma ir NATO padzīšana no bijušā sociālistisko valstu bloka un PSRS atjaunošana 1945.gada robežās.

(7) Bet, ja amerikāņi neklausīs, – brīdinājuma kodolbumba pa Nevadas tuksnesi.

Ja kādam šķiet, ka mums darīšana ar jefiņiem – topošā referenduma infrastruktūra partijas “Nacionālais kurss” veidolā pastāv jau desmit gadus. Kustības līderis, parlamenta deputāts ar trīsdesmit gadu stāžu – Fjodorovs pats gan ir Putina partijas “Vienotā Krievija” centrālās politpadomes loceklis. Gluži likumsakarīgi šis dedzīgais Z-patriots atrodas zem Rietumu sankcijām, vienlaikus personificējot visas Krievijas politikas absurdumu. Fjodorovs nacistus meklē Ukrainā, jo acīmredzot aizmirsis paskatīties spogulī. Taču neliekuļosim - prokremlisko rašistu acīs nacists ir ikviens bijušās PSRS teritorijas iedzīvotājs, kurš krievu “atbrīvotājiem” neatvēl īpašas privilēģijas.

Redzot, ka militārā ceļā uzvaru panākt Krievijai neizdosies, Putina līdzskrējēji impērijas atjaunošanai atkal sāks meklēt robus starptautiskajās tiesībās. Tādēļ Pīlēns maisā šajos apstākļos Latvijai par prezidentu tiešām nederēs, te vajag ļaudis, kas pārrobežu diplomātijas drēbi zina labāk, kā biznesu.

Mūkot no Levita, vēlu jums uzskriet Rinkevičam, prokremliskā oligarhāta kalpi!

(1) https://twitter.com/valstsgriba/status/1656329078738239488

(2) https://www.lsm.lv/.../levits-satversmes-preambula.../

(3) https://www.tm.gov.lv/.../egils-levits-sanems-ministru...

(4) https://twitter.com/MLuste/status/1656527538552807424

(5) rabstvu(dot)net(slash)gorbachev

(6) rabstvu(dot)net(slash)putin

(7) #НевадскийКризис

An error has occured