Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.

Rīcība, kad amats tiek izveidots speciāli kādam cilvēkam un tiek mēģināts atrotēt mēra krēslā bijušo mēru Mārtiņu Bauzi-Krastiņu vai ierotēt tur kādu citu koalīcijas pārstāvi (ZZS, ZP, Saskaņa, JV), liecina par attiecīgo partiju un politiķu izmisumu, neticību sev un apzināšanos, ka nespēs nākamajās vēlēšanās uzvarēt godīgā ceļā.

Notiekošais norāda uz pašlabuma meklēšanu un mēģinājumu pazīmēties pirms pašvaldību vēlēšanām, nevis vēlmi godīgi strādāt iedzīvotāju interesēs. Esmu ļoti vīlusies deputātos, kuri šobrīd mēģina realizēt šo politisko cirku un padarīt Garkalnes novadu par apsmiekla objektu visai Latvijai.

Ja paskatāmies uz vēsturi, šī nav pirmā amatpersonu rotācija šajā sasaukumā, pasmejot par ētikas pamatprincipiem. Bijušais Garkalnes mērs no Saskaņas sākotnēji nebija ieguvis iedzīvotāju atbalstu un neiekļuva deputātos. Viņu ierotēja deputātos no sporta centra vadītāja amata, apmainot vietām ar Saskaņas partijas deputātu, kam stājās spēkā notiesājošs spriedums. Un notiesāto deputātu (Saskaņa) aizrotēja  uz sporta centra vadītāja amatu bez atklāta konkursa.

Ja esošai koalīcijai izdosies plāns ar Bauzes atgriešanu, tas nozīmē arī to, ka koalīcijas pārstāvji (JV, ZZS ZP, Saskaņa) ir vienojušies kopīgai sadarbībai nākamam sasaukumam.

Šobrīd aicinu iedzīvotājus sekot līdzi notikumiem un neaizmirst par šo politisko cirku 5. jūnijā, izdarot izvēli pašvaldību vēlēšanās. No cilvēku izvēles būs atkarīgs, vai jaunajā Ropažu novadā būs godīga pārvaldība vai politiskā cirka turpinājums.

An error has occured