Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Iekšlietu ministre Marija Golubeva (Attīstībai/Par), kas līdz šim guvusi plašāku ievērību ar nespēju sākt robežžoga būvniecību un apkarot naida noziegumus, kā arī ar nerimstošu vēlmi izmantot dienesta auto, braukājot uz partijas pasākumiem, šonedēļ izmantojusi darba laiku un darba auto, lai dotos veikt ierakstu partijas priekšvēlēšanu reklāmai.

„Šodien #darbiņā ierakstījām manu balsi priekšvēlēšanu reklāmai,” – ar šādu ierakstu un īsu video sociālajā tīklā TikTok šonedēļ nāca klajā iekšlietu ministre.

Taču ieraksts bija nedaudz melīgs, - patiesībā priekšvēlēšanu materiāla ieraksts gan notika darba laikā, bet ne darba vietā. Lai to veiktu, ministre dienesta auto speciāli devās uz pilsētas centru, kur arī notika balss ieraksts.

Līdz šim iekšlietu ministre bija guvusi ievērību ar to, ka ar savu dienesta auto regulāri devās uz savas partijas saietiem Rīgā, Blaumaņa ielā. Vairākkārt šajā pašā laikā un vietā ir redzēts arī Attīstībai/Par „lietu kārtotāja” Edgara Jaunupa auto.

Tuvākajās dienās Pietiek publicēs gan saraksti ar M. Golubevas padomnieci Lindu Curiku, kura darīja visu iespējamo, lai slēptu detaļas saistībā ar ministres „politnodarbēm” darba laikā ārpus darba vietas, gan arī informācijas pieprasījumu, kas nosūtīts Iekšlietu ministrijai.

An error has occured