Menu
Pilnā versija

Dubultmorāles čempioni

Egils Helmanis · 03.09.2023. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Atceraties, reiz bija tāda partija, kas sludināja jaunus un augstus sabiedriskos ideālus, bet dzīvē rīkojās pilnīgi pretēji? Patiesībā jau tāda partija pastāv joprojām. Tā vien liekas, ka komunistiskā partija ir pārmiesojusies “Jaunajā vienotībā” (JV). Ne tikai tādēļ, ka tiecas ieņemt pastu, telegrāfu…tfu..tas ir visus stratēģiskos varas punktus, bet arī liekulīgi melo. Ar smaidu sejā.

Bija tāds laiks, kad JV skandināja, ka Saeimā neievēlētas personas valdības veidošanā piedalīties nedrīkst. Bet tas, izrādās, ir tikai tad, kad JV tas izdevīgi.

Tagad izdevīgi ir čupoties ar progresīvajiem, tādēļ pie valdības veidošanas galda ir laipni gaidīta neievēlētā Justīne Panteļejeva. Bet tas jau “tikai” bizness. Gluži kā Panteļējevas tēva uzņēmumam ar agresorvalsti Austrumos.

Evika Siliņa teic, ka šī valdība esot sākums “no baltas lapas”. Šī lapa gan balta šķiet tikai no vienas puses, jo otra puse jau izmantota higiēniskos nolūkos. Saprātīgi cilvēki ar tādām lapām nevicinās.

Salikums JV jaunvaldībai ir toksisks. Progresīvi noderīgi kremļa idioti un ministri, kas jau gadiem Latviju grāvuši ar stulbiem lēmumiem.

Pārdzīvojām okupāciju, pārdzīvosim arī šo okupācijas atraugu…

An error has occured