Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos 5 santīmus.

Var patikt vai nepatikt Šurika politiskie uzskati, taču viņam ir mugurkauls. Man būtisks ir fakts, ka Kiršteins atturējās, t.i. tehniski balsoja pret 2021. gada 12. novembrī pučistu likumprojektu par balsstiesību liegšanu deputātiem bez “lopa zīmes”. Raivītis, Iesalnieks un pārējie “šņores” toreiz piedalījās valsts apvērsumā kopā ar Urbanoviču, Rubiku junioru un citiem “kabančikiem”.

Atgriežoties no NA nesankcionētā brauciena uz Ķīnu, cienījamā vecuma partijas vecbiedrs nesāka klanīties nacionālo lielinieku fīreriņa Raivja Dzintara priekšā un izlūgties piedošanu. Toties Ķīnā pabijušajam kamerādam Edmundam Teirumniekam Raivītis augstsirdīgi atļāva palikt partijā. Interesanti, vai Teirumniekam tālab nācās vadonīša roku mutēt?

Tomēr svarīgākais šajā kņadā ir Kiršteina paustais ziņu aģentūrai LETA, ka viņam ar pseidonacionālistu barvedi ir “atšķirīgi uzskati par šo valdību un iespējamo darbošanos koalīcijā, ja kaut kas mainās un NA aicina atpakaļ”, proti, par partijas stratēģiskajiem uzstādījumiem, kā arī attieksmi pret zaļo kursu un “Jauno Vienotību” (JV). Teiktais nozīmē, ka glumais Dzintars funktierē, kā viltīgāk “uzmest” elektorātu un atgriezties JV paspārnē, izdiņģējot vietiņu “zirnekļu burkā” ar zilajiem zemniekiem un progresīvajiem.

Te NA gaida sāncensība ar “Apvienoto sarakstu”, jo Edvards Smiltēns jau ir deklarējis gatavību gulties zem “jenotiem” gan ar priekšu, gan pakaļu augšā, paziņojot: “sabiedrība ir runājusi, demokrātiski tas ir fiksēts”, ka Sodomai Latvijā būt un ar to ir jāsamierinās. Domāju, ka drīz publiski perversijas par labu esam atzīs arī Raivītis. Cik noprotu, partejiski ačgārnības ir akceptētas, un NA tikai gaida īsto mirkli “iznākšanai no skapja”. Visticamāk, tas notiks pēc Eiroparlamenta vēlēšanām.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/25.01.2024-saistiba-ar-braucienu-uz-kinu-skirusies-kirsteina-un-nacionalas-apvienibas-celi.a540307/

https://t.me/ViedaisManels/5596

https://t.me/ViedaisManels/5527

An error has occured