Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības oficiālās versijas pamatā ir „killera” Viktora Krivošeja „vaļsirdīgā atzīšanās”, ar kuru kabatā viņš pēc iepriekšējas vienošanās padevās Latvijas policijai 2022. gada aprīlī. Taču 2022. gada augustā viņš vērsās pie LR ģenerālprokurora Jura Stukāna ar vēstuli, kurā, spriežot pēc visa, pirmoreiz atteicās no savas iepriekšējās atzīšanās.

„Spriežot pēc visa” – jo mistiskā kārtā, kā to Lato Lapsa apraksta savā jaunākajā YouTube ierakstā, koruptajam ģenerālprokuroram Jurim Stukānam adresētā vēstule „mistiski” pazuda, bet „sagadīšanās pēc” neilgi pēc tam pie „killera” ģimenes locekļiem ieradās bandīti, kas tiem silti ieteica parunāt ar „killeri”, lai tas prastos un turētu muti.

Kā tieši notika „killera” vēstules „pazaudēšana”, un kā šis fakts kārtējo reizi norāda uz policijas un prokuratūras saaugšanu ar organizēto noziedzību, - to Lato Lapsa detaļās aprakstījis jaunajā grāmatā „Hiēnu biznesa projekts”, savukārt videoieraksts noskatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=WL7hHkCtOTE

An error has occured