Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lato Lapsas jaunā grāmata „Hiēnu biznesa projekts” aizvadītajā nedēļā ir kļuvusi par vispieprasītāko grāmatu ne tikai „Valtera un Rapas”, bet arī „Globusa” grāmatnīcās, - tā rāda šo grāmatnīcu publiskotie dati.

Lai gan mēnesi iepriekš iznākusī grāmata „Hiēnu banda”, par kuru Valsts policijā jau sākts kriminālprocess (tā pamatojums joprojām tiek slēpts), jau ir gandrīz izpirkta, aizvadītajā nedēļā tā „Valtera un Rapas” grāmatnīcās bijusi otra vispieprasītākā grāmata.

Interesanti, ka tai pašā laikā, ja ticēt „Jāņa Rozes” grāmatnīcu tīkla publiskotajai informācijai, šajās grāmatnīcās ne „Hiēnu banda”, ne „Hiēnu biznesa projekts” nav bijušas pat pieprasītāko grāmatu pirmajā desmitniekā.

Izskaidrojumi te var būt vairāki: vai nu tieši viena tīkla grāmatnīcu apmeklētājiem un lasītājiem raksturīga iezīme ir tā, ka viņus neinteresē savā valstī notiekošais un grāmatās atainotā tiesībsargāšanas iestāžu saaugšana ar organizēto noziedzību, vai arī uzņēmuma vadība manipulē ar publiskojamo informāciju – iespējams, tāpēc, ka „kaunas” par pārdodamo grāmatu saturu, bet, iespējams, tāpēc, ka ir saņēmusi kādus „lūgumus no augšas”.

Valstī, kuru ir saēdis „Vienotības” vēzis un kurā, kā to atklāj abas jaunās grāmatas – „Hiēnu banda” un „Hiēnu biznesa projekts”, valsts un tiesībsargāšanas iestādes aizvien ciešāk saaug ar organizēto noziedzību, tas nebūtu neiespējams.

Tikmēr, ņemot vērā reālos noieta datus, pašlaik jau ir pasūtīta grāmatas „Hiēnu biznesa projekts” papildtirāža. Tāpat abas grāmatas e-grāmatu formātā ir iegādājamas arī Amazon.com un „Jāņa Rozes” e-grāmatnīcā.

Lato Lapsas interviju par jaunajām grāmatām „Hiēnu banda” un „Hiēnu biznesa projekts” noskatīties YouTube kanālā „nra.lv sarunas” – https://www.youtube.com/watch?v=40m7IAGfdkg.

An error has occured