Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Okšķeris

10.08.2016. 16:26

Nākas salīdzinoši atcerēties islandiešus. Islande latviešiem ir svarīga valsts. Islande jau divas reizes pirmā pasaulē atzina LR neatkarību. Islandieši ciena citu tautu patriotismu. Tas nav iespējams bez dziļas cieņas pret savu zemi un bez savas valsts patriotisma. Islandieši ir milzīgi savas valsts patrioti. Savas valsts morālās labklājības vārdā 2016.gada aprīlī islandieši burtiski vairāku stundu laikā padzina ofšoru skandālā iejaukto premjerministru. Islandieši visi kā viens izgāja uz ielas protesta demonstrācijā. Turpretī latvieši par Astoņkāji tikai gudri blādās internetā un ķēķī. Latviešiem Astoņkājis netraucē dzīvot, jo viņu lielākā daļa paši ir Astoņkāja organiska sastāvdaļa. Latviešus var slavēt kā „perestroikas” mantkārības grēka provokācijas etalonu.

Atbildēt

uzmanību

10.08.2016. 16:05

Panamas dokumentos minētais Rīgas domes deputāts Igors Kuzmuks kopā ar Ždanoku un Mamikinu parakstījies par krievu valodu kā oficiālo Latvijā. Kas viņu saista ar policijas inspektori Tatjanu Kungurovu?

BNS: EP deputātu petīcījai par balstiesībām nepilsoņiem savākti aptuveni 17 tūkstoši parakstu

Pēc aptuveniem datiem Toomai esot savākts 7000 parakstu, Mamikinam – 5000 parakstu, Ždanokai – arī aptuveni 5000.

“Precīzi paziņosim pēc petīcijas iesniegšanas eiroparlamentā, jo pašlaik mūsu birojos vēl parakstu skaits tiek papildināts, kā arī eiroparlaments noteikti izbrāķēs neskaidros parakstus, kuros nav adreses, pases datu un ir novērojamas citas nepilnības,” sacīja Mamikins.

“Lai iesniegtu petīciju jeb lūgumrakstu komitejā juridiski pietiek ar vienu parakstu no viena ES iedzīvotāja: piemēram, ja šo petīcīju jau esmu parakstījis es, Andrejs Mamikins, tad to jau var nest uz eiroparlamentu. Tomēr, ievērojot iedzīvotāju interesi, mēs nolēmām kādu laiku vākt parakstus arī savās valstīs,” pauž deputāts. Paraksti tiekot vākti Rīgā, Tallinā, Daugavpilī un Liepājā.

Politiķis arī norādīja, ka parakstu vākšanu plānots beigt maija beigās un šī ir pēdējā nedēļa kad iespējams parakstīties.

No sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem petīcīju parakstījuši Saeimas deputāts Igors Potapkins, Rīgas domes deputāts Igors Kuzmuks (abi “Saskaņa”) kā arī Alfrēds Rubiks. Mamikins norāda, ka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, neskatoties uz solījumu, petīcīju nav parakstījis. Parakstījušies arī citi sabiedrībā pazīstami cilvēki – vairāki žurnālisti, aktieri, zvērināti advokāti un Eiropā strādājoši ierēdņi, taču šie cilvēki vēlējušies publiski neizpaust viņu personības.

“Pēc parakstu savākšanas beigām jūnijā tiek plānot petīciju ar visiem savāktajiem parakstiem iesniegt petīciju komitejā. Pēc tam notiks noklausīšanās komitejā, vēlāk arī plenārsesijā. Maksimālais laiks, kāds var paiet līdz tam brīdim, ir viens gads,” pauž Mamikins.

Atbildēt

cilvēks

10.08.2016. 16:01

paskaidrojumā Kungurova paskaidroja, ka viņa nav reģistrējusi nekādus uzņēmumus, neko nezina par "UPPM International Limited"
.......................
Nu re, persona neko par to nezina, tātad lieta slēgta. Un Saskaņas centra partijas Rīgas domes deputāts Igors Kuzmiks noteikti arī "nesaprot" par ko te raksta.

Atbildēt

jautājums

10.08.2016. 15:58

Tā dēvētajos Panamas dokumentos minēti Rīgas domes deputāta Igora Kuzmuka un Valsts policijas vecākās inspektores Tatjanas Kungurovas vārdi, teikts Finanšu ministrijas (FM) informatīvajā ziņojumā par atbildīgo institūciju rīcību saistībā ar publiski izskanējušo informāciju par "Panamas dokumentiem".

Valsts policijas darbinieka Ētikas kodeksā noteikts:
"5. Policijas darbinieku profesionālās ētikas pamatprincipi ir: 5.3. godprātība; 5.5. atbildība.
6. Policijas darbinieks, pildot savus pienākumus ievēro likumu un citu normatīvo aktu prasības, rīkojas objektīvi un taisnīgi, ar savu izturēšanos un rīcību veicinot sabiedrības uzticēšanos policijai.
13. Policijas darbinieks nedrīkst pieņemt materiālus labumus, pakalpojumus no personām, kas kaut kādā veidā varētu ietekmēt viņa amata pienākumu izpildi un lēmumu pieņemšanu.
17. Policijas darbinieka uzvedība ir nevainojama gan pildot amata pienākumus, gan personiskajā dzīvē, kas nekaitē ne dienesta, ne paša reputācijai.
23. Par Ētikas kodeksa normu neievērošanu Policijas darbinieks ir atbildīgs likumos un citos
normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā."

Jautājums Iekšlietu ministram un Valsts policijas priekšniekam

Publiski pieejamā Valsts amatpersonas Tatjanas Kungurovas deklarācija

Deklarācijas veids: Kārtējā gada deklarācija - par 2015. gadu Vārds, uzvārds: TATJANA KUNGUROVA Darbavieta: 'LR IEKŠLIETU MINISTRIJAS VALSTS POLICIJA' Valsts amatpersonas amats: kriminālpolicijas nodaļas vecākā inspektore Iesniegta VID: 04.03.2016 Publicēta: 05.03.2016
14. Deklarācijas iesniedzēja laulātais, vecāki un pilngadīgie brāļi, māsas un bērni

Vārds, uzvārds
Radniecība
IGORS KUNGUROVS Laulātais JEĻENA RAGUNOVIČA Māsa SVETLANA UĻIČEVA Māte VIKTORS UĻIČEVS Tēvs ---------------------------------------------
------

Kā Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis vērtē skandalozo faktu, ka pret Tatjanas Kungurovas vīru Igoru Kungurovu bija ierosināta administratīvā pārkāpuma lieta un uzlikts naudas sods par miesas bojājumu nodarīšanu (kas notika klātesot policijas inspektorei) Tatjanas Kungurovas kaimiņam trīs nepilngadīgu bērnu klātbūtnē Rīgā, Pūces ielā 43?

Atbildēt

Šalle

10.08.2016. 10:46

Īsāk sakot, iesaistītie šptmaņi var gulēt mierīgi, jo neko pierādīt tāpat neizdosies. Lai tak FIB pieaicna palīdzēt.

Atbildēt

Austris

10.08.2016. 10:17

Kņada, kā sabakstītā skudru pūznī. Latvijā, kā parasti, izveidos komisiju. Rietumos - uzbarotās cūkas nokaus. Viss atkārtojas.

Atbildēt

Eduards Lunis

10.08.2016. 07:46

---Ir PILNĪGI SKAIDRS, KA lATVIJAS IESTĀDES -PILNIĢI NEKO NESASKATĪS UN NEATKLĀS!
jJau 2009. gada pēti'jums ,ar nosaukumu -LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA- IR PALICIS ATBILDIĢAJĀM IESTĀDĒM ,,NESASKATĪTS UN NEPAMANĪTS! -
Steidzami ir JĀVEIC LATIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA. LĪDZIĢI KĀ ISLANDĒ.
TIKAI PĒC ŠĪS PROCEDŪRAS LATVIJA ATBRĪVOSIES NO NOZIEDZNIEKIEM, UN BŪS TIESISKA!

Atbildēt

vidik

09.08.2016. 22:52

Izvērtējot 121 fizisko personu, kam piešķirts Latvijas personas kods, noskaidrots, ka:
- 2 fiziskās personas ir mirušas;
- 3 fiziskās personas ir izceļojušas;
- 13 personām veikti nodokļu administrācijas kompetencē esošie kontroles pasākumi (tematiskās pārbaudes, nodokļu auditi);
- 40 personām VID ir veicis atbilstošus pasākumus nodokļu administrēšanas procesa ietvaros;
---------
nu sūnaini esiet šancējuši, odnako!

Atbildēt

piska

09.08.2016. 21:53

Bet Itālijā šodien slēgta Privatbank, Panamas atklājumu dēļ

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: