Menu
Pilnā versija

Interesants ģimeņu bizness RTU

Pietiek lasītājs · 09.12.2019. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Interesanti, ka Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ir ļoti daudzas ģimenes, kas veido savu mafijas astoņkāji. Ģimenes iestājas par ģimeniskām - mantiskām vērtībām, un viena otru atbalsta. Nedrīkst uzrauties uz kādas ģimenes nelabvēlību, - tad būs bosings un mobings, un vēl viss kas, un faktiski jāmeklē cits darbs!

Interesanti, ka ģimeņu bizness ir katrā fakultātē. Enerģētiķos ir Ketneru ģimene un Blumbergu ģimenes uzņēmums "Vides institūts". Videniekos strādā mamma, divas meitas, znots un vēl citi radinieki. Mamma gatavojas pensijai. Interesanti, kura meita mantos biznesu?

Interesanti, ka mehos ir Geriņu ģimene, kur meita tiek gatavota pārņemt tēva dekāna amatu, Urbahi, kas nodarbojas ar aviācijas biznesu. Interesanti, ka pie datoristiem saimnieko Ņikitenko pāris.

Interesanti, ka liels radinieku pulks ir visjaunākajā RTU fakultātē humanitāro tehnoloģiju jomā. Tur darbojas vismaz trīs Kapenieki. Arī ekonomistos strādā nekustamā īpašuma speciālistes mamma un meita Geipeles. Un saraksts ir vēl tālu turpināms.

Tomēr visinteresantāk lietas notiek administrācijā. Tur rektors ir izveidojis radu un draugu mafijas astonkāji ne pa jokam – lielu un stipru. Nosaukšu tikai dažus.

Interesanti, ka rektora civilsieva Solveiga Medne vada nesen izveidoto inženierzinātņu vidusskolu. Interesanti, ka viņas dēls Dāvis Mednis vada juridisko departamentu. Interesanti, ka Mednes māsas vīrs Ainis Bormanis ir galvenais RTU auditors.

Interesanti, ka rektoram un finanšu prorektoram Eriņam ir kopīgas vasaras mājiņas Ronīšos. Interesanti, ka rektors ar savu civilsievu regulāri viesojas pie Eriņiem un otrādi, Interesanti, ka Eriņa sieva un māsa strādā ekonomistos.

Interesanti, ka visi RTU amatpersonu radi regulāri saņem piemaksas par darbu no dažādām RTU struktūrvienībam. Interesanti, ka arī no meitas uzņēmumiem, piemēram, RTU Enerģijas. Interesanti, ka šajā iekšējā mafijā radi un draugi visu piesedz.

Visbeidzot, interesanti, ka šīs mafijas darbības rezultātā tiek reāli izsaimniekoti valsts līdzekļi, bet valsts kontroles institūcijām, tai skaitā KNAB, viss vienalga

An error has occured