Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kopš 2010.gada Jaunā Vienotība bijusi visos vadošajos amatos, un šobrīd Latvija ieņem pēdējo (citur varbūt priekšpēdējo) vietu visos ES ekonomiskajos un sociālajos rādītājos. Visos bez izņēmuma!

Un, pats galvenais - bezcerīga atpalicība no Lietuvas un Igaunijas, ar kuriem bijām vienādās starta pozīcijās. Visas tabulas publiskošu pirmdienas vakarā. Dienu pirms intervijas 1:1. Ja šo nesauc par katastrofu, tad ko sauc?

Bet šodien viņi par premjeru virza cilvēku, kura vairākus gadus bija Kariņa labā roka (Ministru prezidenta parlamentārā sekretāre). Kā tas fakin iespējams? Lūdzu kāds izskaidrojiet šo. Varbūt es kaut ko nesaprotu.

Nezinu, kā citur, bet Jaunajā Rīgas teātrī momentā atlaistu darbiniekus, kuri nepilda savas funkcijas. Valdības vadītājus mēs esam pieņēmuši darbā, bet jau trīspadsmito gadu viņi pierāda, ka šim visam vienkārši nav kvalificēti.

Es cilvēciski saprotu, ka Rinkēvičs vienlaicīgi grib stutēt savu lūzeru partiju, kuras arhitekts un ideologs pats ir bijis, un vienlaicīgi grib kļūt par VVF Nr2.

Varbūt tomēr jāizvēlas?

An error has occured