Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jaunās Vienotības veselības ministram Hosamam Abu Meri būs, iespējams, personāliju ziņā viskrāšņākais birojs no visiem jaunās valdības ministriem.

Veselības ministra biroja vadītāja, kā liecina neoficiāla informācija, būs Renāte Gremze, kas ir 14. Saeimas vēlēšanās caurkritusi Jaunās konservatīvās partijas (Konservatīvo) kandidāte un līdz šim zināma kā Ropažu novada domes priekšsēdētāja vietniece izglītības un attīstības jautājumos.

Hosama Abu Meri padomnieks stratēģiskās komunikācijas jautājumos būs Normunds Beļskis. Jā, jā, tas pats Normunds Beļskis, kas zināms kā izbijis Tautas partijas padomnieks. Papildus tam ministram būs arī sabiedrisko attiecību padomniece Ilona Oša, kuras iepriekšējā darbavieta ir Latvijas Valsts meži.

Vēl viens krāšņs personāžs ir Ņikita Trojanskis, kurš bēdīgu slavu ieguva Covid kampaņošanas laikā un kura „faktos balstītajai analīzei” Ilze Viņķele lielā mērā var pateikties par savu atrašanos uz apsūdzēto sola. Nu viņš ministram došot padomus digitalizācijas un mākslīgā intelekta jautājumos.

Par ministrijas parlamentāro sekretāru kļūs Artjoms Uršuļskis, kas pārcelsies no šāda paša amata, ko pildījis Labklājības ministrijā.

An error has occured