Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā citādi lai cilvēks pārvietojas pa galvaspilsētu Dziesmusvētku laikā? Tā kā šajā transporta līdzeklī 1.aprīlī saklausītā saruna par prezidenta vēlēšanām piepildījās mats matā, protams, vērīgi ausījos apkārtējās čalās arī šoreiz. Un, lūk, ko dzirdēju.

- Edvards vēl nav ar visiem nofotografējies, tas savu amatu neatdos. Apvienotie paliks koalīcijā un nekur prom neies.

- Tad būs tas krupis jānorij - vecie draugi zaļzemnieki atkal jāpieņem. Un jāpadalās...

- Katram jau kaut ko var piedāvāt. Puskomisiju, komisiju un tad vēl ministriju. Teiksim, Uldim ļaus  reinkarnēties atpakaļ  savā sapnī pie vilcieniņiem, tranzīta un Eiropas naudas plūsmām, kuras gan drīz izsīks. Nacionāļi būs laimīgi evakuēt no satiksmes savu jaunbiedru, kurš vēl nesaprot, ka šī ministrija viņam iesmērēta, lai būtu ko vainot par Rail Baltica nepatikšanām; tā vietā NA ietirgos sev ārlietas - Rihards jau sen zemajā startā.

- Bet ko iesākt ar progresīvo zelta jaunatni? Mūžīgi amatgribošo Kasparu? Mūžīgi abižoto Mārtiņu?

- Nav viņi rīkojušies gaumīgi: paši klauvē pie valdības durvīm, bet Rīgā šitā mazgā partneru veļu! Par to traci jāsaņem taisnīgs sods. Lai pagaidām paliek galvaspilsētas koalīcijā, izdara secinājumus, bet  uz valdību lai pagaida, politiski nobriest.

- Turklāt Vienotībai Saeimā pa rokai būs "rezerves draugi", ar ko biedēt visus pārējos - ja nu kas, varam nomainīt!

-  Prezidents, premjers, tad vēl Rīgas mērs. Visa vara vienās rokās... Kaut ko man tas atgādina. Varbūt Tautas partiju, kas iekrita pārliekā lielummānijā un slikti beidza?

- Viņiem ir atstrādāta tehnika: kādu apēdīs/apvienosies, pārdēvēsies un atkal nevainīgi dosies pie vēlētāja. Teiksim, "Visjaunākā Vienotība" vai "Progresīvā Vienotība".

- Tad paliek problēma ar Krišjāni. Viņš ar visiem šiem neveiklajiem manevriem par karognesēju nākamreiz vairs nederēs.

- Jāatzīst, tā  ir lielākā partijas problēma. Smuki dzied, bet tas arī viss. Varbūt uz Eiropu par komisāru? Ar godu pavadīt - sak, atdodam to labāko, kas mums ir. Bet tā uzmanīgi, lai Valdis nejūtas apdraudēts, viņš taču joprojām ir lielā stratēģiskā rezerve.

- Un tas arī viss restarts, kapitālais remonts un paātrinājums?...

Ja vienreiz tramvajā dzirdētais piepildās - tā varbūt ir nejaušība. Ja arī tagad piepildīsies - tā jau būs likumsakarība. Kopā pārbaudīsim. Un biežāk jābrauc ar tramvaju, tur ļaudis zina drēbi.

An error has occured