Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tā kā Rīgas pašvaldības līdzekļu izmantojumam jābūt publiski zināmam, man kā pilsētas patriotei un nodokļu maksātājai gribētos noskaidrot vairākas lietas. Palīdzēsiet?

1) Par kādiem darba pienākumiem un nopelniem 3622 eiro atalgojumu mēnesī saņem domes Komunikācijas pārvaldes vadītājs Edijs Šauers? Ko redzamu viņš ir paveicis kopš darba uzsākšanas?

2) Ar ko vispār nodarbojas domes Komunikācijas pārvalde? Cik tajā ir darbinieku? Kāds ir darbinieku atalgojums? Vai tiek apmaksātas darbinieku virsstundas un prombūtnes?

3) Kāpēc Digitālās komunikācijas nodaļā visi darbinieki tika pieņemti darbā ar Dārtas Apsītes atbalstu bez atklāta konkursa rīkošanas? Kāpēc papildus vēl tiek slēgti ārpakalpojuma līgumi ar pietuvinātu personu uzņēmumiem (Accenture, Wrong u.c.)?

4) Kāda loma Rīgas domē ir Mārtiņa Staķa ārštata padomniecei Renātei Lagzdiņai? Par ko viņa pelna 2900 eiro mēnesī? Cik saņem citi mēra biroja štata un ārštata darbinieki?

https://www.delfi.lv/news/national/politics/30-40-un-100-piemaksas-staka-un-vicemeru-padomniekiem-par-personisku-ieguldijumu-darba.d?id=53023905

5) Kāpēc šogad Rīgas dimšanas diena izmaksāja četrreiz dārgāk nekā iepriekš, bet nebija lielu mākslinieku? Visi nāca uz „pikniku”, sēdēja pie veciem, tukšiem galdiem, skatījās uz sešām kūkām un šķībi dziedāja dziesmas…

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/09.09.2022-kultursoks-vai-jauna-era-pilsetas-svetku-dzive.id271543

An error has occured