Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Edgars Rinkēvičs NAV un NEKAD nebūs TAUTAS prezidents pēc būtības. Es NEATZĪSTU viņu šajā amatā. Esmu kategoriski pret! Kauns un negods pērkamajai Saeimai par šo spļāvienu sabiedrībai dvēselē!  Kauns!

Es ilgi domāju... kā sabiedrībai izstāstīt un uzskatāmi parādīt, kas ir tās personas, kuras ir PRET savu Tautu. Pret Latviju un tās būtību saknē. Kuras ir tās personas, kas ar saviem ļaunajiem darbiem un dažkārt rupju bezdarbību veic noziegumus pret manā Tēvzemē dzīvojošo Tautu. Un nu viņi visi sevi ir ATKLĀJUŠI!

Pirms četriem gadiem šis vēl būtu nepilnīgs informācijas apkopojums par personām. Bet uz šodienu...  kad aizvadīti, iespējams, pēdējie Dziesmu svētki... kad pārdzīvoti krīzes pazemojumi... kad pārdzīvoti pandēmijas pazemojumi un ņirgāšanās par cilvēkiem... kad dubultmorāle un alkatība iedzīvoties uz ļaužu ciešanām blakus esošā kara fonā ir jo spilgti redzama... kad svešas konvencijas ir svarīgākas par ĢIMENI un BĒRNU dzīvībām... kad nekrietnība un meli gavilē pārākumā pār mācītāju sirdsapziņām... kad velni Aglonā no kanceles spļaudās, bet gaismas dvēseles aiz žoga uz ceļiem Dievu lūdz... kad māte savus bērnus apglabā, kas  narkotiku gūstā lūst... kad "indēt" cilvēkus ir tikai bizness... lai tās zāles, vai veca desa... kad dabisku ģimeni un tās vērtības aizstāvēt ir NOZIEGUMS... Šis ir brīdis lustrēt viņus! Un tas ir jādara! 

Tā var turpināt un turpināt... Vienkārši ļoti sāp sirds par manas Tautas vairākuma aklumu un nevēlēšanos redzēt, saprast un izprast to, cik ļoti nepareizā virzienā tie soļo dancājot un dziedot... Dziesmu svētku estrādē izvietotā masonu simbolika ne tikai pazemoja mūsu Tautu, bet visu enerģiju novirzīja tumšo spēku virzienā... Vai kāds no dalībniekiem uzdeva sev jautājumu, kādēļ tā? Kādēļ virsdiriģentu "cietoksni" nevarēja izveidot LATVISKU!? Baseinu ozollapas formā un pāri tam JUMI! Bet nē... izliekamies neredzam...

Ehhh ... Ievelkam elpu...

Vai Jūs zināt, kas vieno mani un Edgaru Rinkēviču?  Es biju nepatīkami pārsteigts... un tomēr fakts paliek fakts... Bet par to mazliet vēlāk...

Divreiz pērkons Dižozolā  spēra... zeme drebēja, satrūkās jūra... tas mirkli turējās... tad krītot Tautu satricināja... 

Visi, visi ļaunie gari sanāca vienā pilī... iepriekš eņģeļu dedzinātā, vai arī Dievs zina kur ļaunums pulcējas un kā to svēpēt... 

Mana tauta, mana mīļā LATVJU TAUTA... 08.07.23. visi kangari un raganas pulcējās uz rituālu, lai apliecinātu savu piederību tumsas spēkiem. 
Prezidenta inaugurācijā bija VISI, kurus vaigā der zināt un no savas Tēvzemes pa gabalu turēt. Bildes un saraksti ir publiski pieejami! 

Ikviens, kurš šajā saietā piedalījās, ir nodevis mūsu Tautu. Ikviens! Viņu atrunas nedarbojas! Viņi izdarīja izvēli! 

Tomēr Jūs centīsies samulsināt un mānīt! Un te viens Ainārs, tas, kurš Šlesers, publiski stāstīja, ka ielūgums palika neizmantots. Bet viņš nepastāsta, ka viņa DĒLS gan tādu ielūgumu izmantoja...  Pēctecība...

Mana dārgā Tauta... ir jāspēj atšķirt patiesību no meliem! Ir jāspēj!!!

Tad kas ir tas, kas mani vieno ar Edgaru Rinkēviču... Izrādās, ka mēs abi esam absolvējuši Jūrmalas Pumpuru VSK. Brīnišķīga skola, fantastiski skolotāji. Arī spēcīgas koru tradīcijas un sporta saknes daudziem liktas šeit. Un tomēr skola ir tikai pakāpiens cilvēka dzīvē... Tikai cilvēks PATS izdara vienu vai otru izvēli dzīvē. 

Es šo rakstu tādēļ, ka ir svarīgi parādīt savu attieksmi un cilvēcisko stāju šajā jautājumā. Ir svarīgi neklusēt, ja redzi klaju netaisnību vai noziegumu pret savu Tautu. Nedrīkst noziegumā līdzdarboties, vienkārši nedrīkst! 

Lai "ļaunie gari" nedomā un nemaz necer, ka daļas Tautas klusēšana ir piekrišana viņu noziegumiem. Arī es aicinu neklusēt un skaļi paust savu nostāju šajā jautājumā un citos, kuros klaji tiek ignorēts  Tēvzemē Latvijā dzīvojošās Tautas viedoklis un intereses. 

Es iestājos par Tautas vēlētu prezidentu un viņa kundzi! Par viņu bērniem, mazbērniem un mazmazbērniņiem! Par ko iestājaties Jūs? 

"Mans zelts ir mana tauta,

Mans gods ir viņas gods!

Kas postīdams, viņu šausta, 

Uz pekli lai rauj to jods!"

/R.Blaumanis/

An error has occured