Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ar politkorektumu smagi slimajā Kanādā nolēmuši aizliegt izmantot vārdu master, jo, redziet, par master sauca vergturus un uzraugus un tas varētu būt aizskaroši nēģeriem. Nekustamo īpašumu aģentiem apzīmējumā master bedroom (saimnieku guļamistaba) master būs jāaizstāj ar primary.

Tas tiek motivēts ar to, ka vārdiem ir nozīme un tas būs solis pretī novecojošo terminu nomaiņai un valodas modernizācijai nekustamo īpašumu sfērā. Nekustamo īpašumu uzņēmēja Aša Forestere ir atzinusi, ka ir  apmierināta ar tādu lēmumu, jo, lai manītos cilvēku apziņa, arī valodai ir jāmainās. Vēl cits izteicies, ka jaunā paaudze vairs necietīs vārda master lietošanu.

Šeit var izveidoties nopietns konflikts Džastina Trudo partijas atbalstītāju starpā, jo sodomīti noteikti nevēlēsies atteikties no apzīmējuma master, - viņiem master ir aktīvais dzimumpartneris. Arī sado-mazo attiecībās vienmēr tiek pielietots apzīmējums master.

Un kas tagad notiks ar Mastercard, jo varam būt droši, ka ASV demokrāti pārņems šo jaunievedumu? Interesanti būtu dzirdēt Kanādas pensionāres, WWII un staļinisma apoloģētes VVF domas par šo tēmu. Arī ASV komunistu, korumpantu un sodomītu partijas fanātu Kārļa Streipa, Krišjāņa Kariņa, Paula Raudsepa un Ojāra Kalniņa viedoklis būtu interesants.

An error has occured