Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai gan izbijušais Saeimas deputāts un caurkritušais aktieris Artuss Kaimiņš savas valsts apkrāpšanas prāvas tiesas noslēguma sēdē mēģināja ar šņukstiem, elsām un nopūtām iežēlināt tiesnesi ar savu grūto materiālo stāvokli, dokumenti skaidri rāda pavisam ko citu – „politiķis” gadiem ilgi barojās no Šveices mahinatora Rūdolfa Meroni kabatas, protams, pildot viņa dotos uzdevumus.

Šodien Pietiek.com lasītāji paši var iepazīties ar dokumentiem, kas uzskatāmi demonstrē Artusa Kaimiņa primitīvos melus: lai gan viņš apgalvo, ka „absolūti man nekādi līdzekļi netika pārskaitīti”, patiesībā „tautas kalps” ir ne tikai pats personiski parakstījis līgumu ar R. Meroni kontrolēto SIA Airtech, bet arī izrakstījis tai vismaz vienu rēķinu par vairāk nekā 10 tūkstošiem eiro.

Pietiek.com publicētie dokumenti rāda, ka Artusa Kaimiņa SIA Suņu būda ir slēgusi līgumu arī ar vēl citu uzņēmumu – SIA Media Support. Kā liecina pievienotā elektroniskā pasta sarakste, arī šo uzņēmumu slēpti ir kontrolējis tas pats Šveices mahinators Rūdolfs Meroni.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

An error has occured