Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tieši demogrāfijas jautājumu risinājumiem šobrīd ir jābūt sabiedrības un politikas uzmanības centrā. Latvijas valsts problēma nav Stambulas konvencija un viss ar to saistītais. Pat valodas jautājums nav prioritāte. Latviešu valodas nākotne ir atkarīga tikai un vienīgi no dzimstības latviešu ģimenēs. Nekādi likumi un noteikumi te nelīdzēs.

Latvijas ekonomikas problēmas jau ir atdūrušās pret strādājošo skaita nepietiekamību, un pašreizējās tendences, ja tās neizdosies lauzt, ved pretī katastrofai.

Mīnus 15% dzimstība šogad pret iepriekšējo antirekorda gadu! Kam vēl ir jānotiek, lai politiķi beidzot pārslēgtos dzimstības veicināšanas virzienā?

Tagad paskatāmies, kādu jautājumu risinājumi ir politiskās elites dienaskārtībā un cik daudz laika tā velta katram no šiem jautājumiem. Tādā veidā mēs sapratīsim viņu prioritātes. Demogrāfija nav pat desmitniekā. Tas pats ar masu medijiem.

Arī mani jau sāk kaitināt tas, ka igauņus visur bāžam par piemēru. Bet fakti ir un paliek fakti. Igauņi ir racionāli un darbojas savas valsts interesēs.

P.S. Kad ChatGPT uzdevu jautājumu par to kāda ir Latvijas ekonomikas pamatproblēma, saņēmu atbildi vienā teikumā - demogrāfija. Pat bez paskaidrojumiem un citu problēmu pieminēšanas.

An error has occured