Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktora amatam tika izsludināts atklāts konkurss, kuram diemžēl pieteicās tikai viens kandidāts.

Ilzi Zariņu kā atbilstošu vakancei apstiprināja novada domes deputāti, novērtējot pretendentes juridisko izglītību, kā arī pieredzi valsts pārvaldes iestādēs un privātajā sektorā. Ilzes Zariņas pieredzes trūkums muzeju darbības jomā ir iemesls, kādēļ pašvaldība ir noteikusi pārbaudes laiku, kura ietvaros ir jāizpilda pašvaldības dotie uzdevumi. Pēc pārbaudes laika beigām arī varēsim izdarīt vērtējumus.

Jānorāda, ka, ņemot vērā notiekošo muzeju reorganizāciju novadā, bija nepieciešams iespējami ātrāk aizpildīt vakanci, lai darbs varētu sekmīgi turpināties. Turklāt reorganizācijas ietvaros veicamie darbi primāri ir administratīvas un juridiskas dabas.

Medijos pašlaik samērā aktīvi tiek tiražēts video, kurā Ilze Zariņa ne pārāk veiksmīgi formulē atbildi uz jautājumu, kā arī fakts, ka Zariņas kundzes hobijs ir eksotiskās dejas.

Vēlos norādīt, ka šie ir klaji manipulatīvas propagandas paraugi, jo no kopējā personas pieredzes un darbības klāsta ir izcelta viena īpašība, kas, vairākkārtīgi atkārtojot, tiek padarīta par faktiski galveno raksturlielumu. Ir taču saprotami, ka pretendentes izvēle netika balstīta viņas hobiju analīzē. Tāpat ir pašsaprotami, ka pat vislabākais advokāts nespēj zināt visas definīcijas un likuma pantus no galvas.

Visbeidzot, manuprāt, ir ļoti nekorekti pret Ilzi Zariņu vērsties ar “ad hominem” tipa argumentāciju. Savdabīgi, ka šajā reizē nav dzirdami to aktīvistu sašutuma saucieni, kuri parasti kvēli aizstāv “sievietes vadošos amatos” no nepamatotas kritikas.

Dosim Ilzei Zariņai iespēju sevi pierādīt un tad arī kritiski vērtēsim viņas profesionālo sniegumu!

Vēlos norādīt, ka, ja plānojat citēt, atsaukties vai citā veidā izmantot manu atbildi raidījuma ietvaros, atļauju manis teikto atspoguļot tikai pilnā apmērā, negrozītā un neīsinātā veidā!

Vēlot izdevušos dienu, Egils Helmanis”

* Šo atbildi „sabiedriskais” medijs ignorēja.

An error has occured