Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Bijušā Parex bankas līdzīpašnieka un vadītāja Valērija Kargina uz vismaz 20 miljoniem eiro vērtētās Bulduru villas Adlera pārdošanai neesot noteikts konkrēts datums.

Sniedzot šādu atbildi sakarā ar villas oficiālās īpašnieces – Kargina dēla uzņēmuma Adlera gada pārskatā ierakstīto, ka visu tās nekustamo īpašumu „paredzēts nākotnē pārdot”, Kargina preses pārstāvis Sergejs Bardovskis gan norādīja, ka viņa pārstāvētā eksbaņķiera skatījumā visu diktējot tirgus.

„Sabiedrības saimnieciskās darbības veids ir visa veida darījumi ar nekustamo īpašumu un darījumi ar sev piederošo īpašumu, tajā skaitā nekustamā īpašuma attīstība, noma, tirdzniecība. Ja nākotnē parādīsies izdevīgs piedāvājums pirkt vai pārdot nekustamo īpašumu, sabiedrība izskatīs konkrēto situāciju un pieņems sev ekonomiski visizdevīgāko lēmumu. Esošo objektu pārdošanai tāpat kā iegādei nav plānots konkrēts datums,” Kargina viedokli atstāstīja Bardovskis.

Pietiek jau informēja, tiek runāts par to, ka ikmēneša maksājumu pārtrūkšana par bankā palikušajiem līdzekļiem eksbaņķierim ir izrādījusies gana smags trieciens un viņš beidzot varētu būt nonācis personiskās naudas grūtībās, varbūt pat domājot par Bulduru villas pārdošanu. Šīm runām par labu runāja arī Adleras gada pārskatā atrodamā frāze par iespējamo īpašuma pārdošanu.

An error has occured