Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Turpinot šķetināt bēdīgi slavenā NBS pārtikas iepirkuma līgumu skandālu, kurš, izrādās, nemaz nav 220 miljonu vērts, un ņemot vērā jau medijos, it sevišķi sociālajos medijos publicēto informāciju, manu uzmanību piesaistīja viens vecs (ne)izbijis komunists/traktorists Aivars Tiesnesis, kurš visu šo laiku ir bijis nu jau bijušā aizsardzības ministra Arta Pabrika padomnieks. Šajā sakarā vienkārši nevajag aizmirst, ka Artis Pabriks ir reiz kalpojis Šķēles Tautas partijai un no turienes arī viņam visādi draugi pa dzīvi ir vilkušies līdzi. 

Runājot par veco komunistu Aivaru Tiesnesi, Pabriks medijiem stāstīja, ka viņa “senajam” paziņam būšot jāveido labas attiecības ar pašvaldībām, kuru teritorijās ir vai tiek plānoti Nacionālo bruņoto spēku poligoni. Savukārt pats Tiesnesis skaidroja, ka jomas, kurās piekritis ministru konsultēt, ir “reformas jautājumi, apgādes, sagādes jautājumi pašvaldības jautājumi, struktūru jautājumi”. 

Šeit vairs nav jāuzdod jautājums, vai Artis Pabriks zināja vai nezināja par NBS pārtikas iepirkuma līgumu, bet gan, izbrīnā plātot rokas, jākliedz pilnā rīklē, kāda velna pēc vecs komunists ar traktorista tiesībām un agronoma izglītību ir jāalgo par padomnieku, lai konsultētos valsts drošības jautājumos par NBS poligonu būvniecību  un apgādi, zinot vai arī nezinot, ka Aivars Tiesnesis ir bijis: 

Korupcijas skandāliem apvītā Andra Šķēles uzticamības persona un viens no Tautas partijas melnās kases turētājiem; 

Sīkā korupcijā pieķertā un vienmēr ar prokremliski noskaņoto partiju “Saskaņa” sadarboties gatavā Jura Pūces padomnieks; 

Vecs Bauskas komunists; 

Korupcijas skandāliem apvītā, prokremliski orientētā Abrenes nodevēja, tajā laikā esošā ekonomikas ministra un Jura Savicka uzticamības personas Aigara Kalvīša parlamentārais sekretārs; 

Padomnieks tā laika vecajam komunistam un Andrim Šķēlem uzticīgajam finanšu ministram Oskaram Spurdziņam; 

Viens no galvenajiem shēmotājiem uzņēmumā “Ventspils nafta”; 

Viens no galvenajiem shēmotājiem uzņēmumā  “Latvijas valsts meži”; 

Viens no galvenajiem shēmotājiem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas būvniecībā; 

Korupcijas skandāliem apvītā Andra Šķēles Tautas partijas ģenerālsekretārs; 

utt. 

Var jau būt, ka kopš 2007. gada raidījuma Kas notiek Latvijā?, kura laikā Baiba Sipeniece, runājot par KNAB ietekmēšanu, uzdeva Tautas partijas ministriem jautājumu: “Kā jums nav kauna?”, ir pagājis daudz laika, lai izdzēstu šo sajūtu no Arta Pabrika refleksīvās atmiņas. Toreizējais ārlietu ministrs Artis Pabriks patiešām sakaunējās un drīz pēc tam atkāpās no amata, atstājot Tautas partiju, bet izskatās, ka ne pa īstam, jo vecais draugs komunists Aivars Tiesnesis no Andra Šķēles grupējuma vienmēr ir turpinājis dot "labus" padomus Artim ar Jaunupa un Pūces svētību.

An error has occured