Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un Valstsgribja manuskriptus - melnrakstus, vienlaikus meklējot kratīšanās jebko, ar ko šantažēt, lai apturētu Lato Lapsas un Kristīnes Bormanes darbu, ir nesamierināmi Lato Lapsas ienaidnieki. Faktiski notiek karš starp labo un ļauno valsts līmenī. Ja ir karš, un šaubu par to nav, tad jāmin kara definīcija pēc Suņ Dzi Karamākslas. Karš ir bezgalīgas viltības ceļš.

Karā darbojas četri līmeņi. Purmais ir stratogēnais - viltības līmenis. Otrs ir stratēģiskais slepenais plāns. Trešais ir taktika - diplomātiskais ceļš. Ceturtais ir fizisks spēka trieciens.

Ņemot vērā šī kara attīstības gaitu starp E. Levitu un viņa bandu ģenerālprokurora vadībā pret L. Lapsu, pirmie trīs līmeņi ir pilnībā izsmelti. Jo sagrautajā tiesību aizsargājošajā sistēmā ar valsts resursiem nav vairs iespējams savākt pierādījumus un notiesāt E. Levitu kā bandas vadoni. Pārējie bandas locekļi ir tikai izpildītāji. Tādi, kas pildījuši mutvārdu pavēles vai mutvārdu vienošanos.

Ar Viltvārdī un Valstsgribī publicētiem pierādījumiem, kas ir L. Lapsas rīcībā, jau ir pilnīgi pierādīta E. Levita vaina. Jauna literatūra var tikai nostiprināt pierādījumu kopumu, bet nevar tautu piecelt kājās, lai fiziski sodītu E. Levitu.

Ar literatūru, atmaskojot E. Levita noziegumu būtību, kas paredzams padziļināti jaunajā grāmatā Valstsgribis 2, kas intensīvi tiek sarakstīta pašlaik, tiek kopumā “sabeigta E. Levita reputācija”. Un kas no tā? Reputācijas jautājumam pret materiālo labklājību un privilēģijām, beidzoties valsts prezidenta amata termiņam, E. Levita un kolaborantu acīs nav nekādas nozīmes, pat tāds kā pagodinājums “par spēju ilgstoši apmaut lētticīgos.”

Kuram gan nav skaidrs, tostarp pašam E. Levitam, ka viņš “cionistu gudrībā ar viltu un maldināšanu” nonācis valsts prezidenta amatā, bet, mēģinot tajā noturēties otru termiņu, pret viņa viltus un maldināšanu atmaskotāju Lato Lapsu vērsa pat spaidus ar ģenerālprokurora atbalstītu safabricētu kriminālprocesu, izmantojot savu amata stāvokli un valsts resursus.

No visa izriet, ka E. Levitu un bandas dalībniekus var sodīt vien… jā., kas tad?

An error has occured