Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ērti izvietotās invalīdu autostāvvietas reizēm iekārdina arī Latvijas viesus, - kāds Pietiek lasītājs invalīdu stāvvietā fiksējis reindžroveri ar diplomātisko numuru. Kā noskaidrojās, tā saimniece ir Kazahstānas vēstniecības konsula padomniece Žazira Mirzakasimova.

Kā rāda CSDD un Lursoft datu bāzes, prestižā automašīna ar diplomātisko numuru CD 6601 ir iegādāta līzingā, - tās īpašniece ir līzinga kompānija DNB Nord Līzings, savukārt turētāja – 1969. gadā dzimusī Mirzakasimova.

Atšķirībā no daudziem citiem pseidoinvalīdiem, kuri neko sliktu savā vēlmē uz nelielu papildu komfortu neredz, Kazahstānas vēstniecības darbiniece vismaz atzīst – viņa un konsuls atvainojoties, ka uz mirkli apstājušies šajā stāvvietā:

„Mēs nekad neparkojam auto invalīdu stāvvietās. Nekad nav bijis neviens aizrādījums, neviena nota. Strēlnieku laukumā tas bija 7. maijā, toreiz Melngalvju namā bija sanāksme par tranzītu uz Afganistānu. Auto tur apstājās tikai uz vienu minūti, kamēr es iznācu no Melngalvju nama. Konsuls tur tikai minūti gaidīja, bet pēc tam nolika auto tur, kur citu valstu konsuli.”

An error has occured