Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Bijusī Rīgas mēra Nila Ušakova preses sekretāre Anna Kononova nespējot izšķirties, vai pieņemt Reformu partijas (RP) uzaicinājumu sniegt komunikāciju padomus partijai un tās Rīgas mēra kandidātei Ingai Antānei vai arī pieņemt vilinošu darba piedāvājumu un konsultēt valsts a/s Latvijas Dzelzceļš (LDz).

Kā liecina Pietiek rīcībā esošā informācija, bijusī Ušakova preses pārstāve Kononova ne visai esot apmierināta ar RP piedāvājumu, kas arī esot iemesls, kāpēc RP aizvien nav noslēgusi līgumu ar Kononovu. Tikmēr ar vilinošu darba piedāvājumu bijušo Ušakova preses sekretāri PR padomu sniegšanai esot uzrunājis LDz. Kononova LDz piedāvājumam pagaidām neesot teikusi nē.

Tomēr fakts, ka Kononovu uzrunājis LDz, kā noprotams, nav mainījis RP domas. Partijas kodols, kā liecina Pietiek noskaidrotais, aizvien pauž pārliecību, ka Kononova sadarbosies ar RP un sniegs padomus Antānei. Runas par Kononovas aiziešanu uz LDz esot dzirdētas, taču Kononova šo piedāvājumu nepieņemšot, - viņa strādāšot ar RP.

Ar pašu Kononovu Pietiek ne pirmdien, ne otrdien neizdevās sazināties. Viņas tālrunis uz zvaniem neatbildēja.

Jau rakstīts, ka Kononova janvāra beigās paziņoja, ka pamet Ušakova preses sekretāres amatu. Vairāki mediji, atsaucoties uz LTV raidījumu Panorāma, toreiz vēstīja, ka Kononova atsaukusies RP vadītāja vietnieces Sandras Sondores-Kukules uzaicinājumam un turpmāk sniegšot padomus RP Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidātei Antānei. Pati Kononova šo informāciju medijiem toreiz neapstiprināja, norādot, ka esot saņēmusi vairākus darba piedāvājumus, tomēr lēmumu, vai kādam no šiem piedāvājumiem atsaukties, neesot pieņēmusi.

Neoficiāli Kononovas nodoms sadarboties ar RP tiek saistīts ar Kukules vīra ietekmi RP un neformāli it kā panākto vienošanos, ka gadījumā, ja pēc 1.jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām RP iekļūs Rīgas domē, tā sadarbosies ar Ušakova vadīto Saskaņas centrs. Oficiāli gan tas tiek kategoriski noliegts.

An error has occured