Menu
Pilnā versija

Kovida bubulis atgriežas

Viedais Manels · 28.08.2023. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvieši jau atviegloti uzelpoja, cerot, ka spaidu potēšanas (lasi – veselības un dzīvības pārbaudes uz izturību) un absurdo ierobežojumu laiks ir aiz muguras. Nekā tamlīdzīga! Vienkārši šļircināšanas kampaņa pēc Pasaules Veselības organizācijas apstiprinātā plāna bez lieka trokšņa notika “trešās pasaules” zemēs, jo uzdevums – uzsēdināt uz adatas 80% “civilizētās pasaules” – bija daudzmaz izpildīts. Turklāt korekcijas ieviesa Krievijas iebrukums Eiropā vismazāk pret kroņa vīrusu nopotētajā valstī Ukrainā.

Tagad farmaceitiskie karteļi atgriežas remdināt apetīti kolektīvajos Rietumos. Līdztekus cilvēces izdeldētāji nebūt nav atmetuši savu necilvēcisko misiju. Švāba anštaltes marionetes Baidena vadītās ASV rāda priekšzīmi. Medijos sacelta histērija par jaunu kovida vilni, un Ņujorkas slimnīcas atjauno masku režīmu. Tumsonība no mediķu aprindām nav izčibējusi. Vai varbūt tā tomēr ir alkatības vadīta ļaunprātība?

Lūk, pašmāju mediji brēc, ka “vīruss arvien ik nedēļu dzēš kādu dzīvību”. Lai ar pašreizējiem kroņa vīrusa celmiem uzturētu letalitāti, manuprāt, dakteriem-slakteriem ir ļoti jāpacenšas. Protams, galvenais ir liegt pacientiem efektīvas zāles. Ivermektīnu, ko par labu atzinusi pat ASV Pārtikas un zāļu pārvalde, ārsti Latvijā joprojām nedrīkst izrakstīt. Tāpēc pareizi virsraksti presē būtu “Politiķi un mediķi arvien ik nedēļu dzēš kādu dzīvību”. Kā gan bez līķiem lai tautu biedē?! Tā tikai ar “krievi nāk” iet cauri.

Savulaik no spaidu potes izsprukušie deputāti, uzņēmēji un citi “labieši”, skatos, atkal brāļojas ar bendesmaisiem, aizmirstot, kā gandrīz vēl vakar neģēļi centās ievadīt viņu ķermeņos bīstamu žļurgu. Jā, falšās pandēmijas laikā, lai nezaudētu privileģēto statusu, vieni norija krupi un nopirka falšu “lopa sertifikātu”, bet otriem veselība izrādījās gana stipra, lai pārdzīvotu injekciju ar organismam uzreiz nemanāmu kaitējumu. Taču mūžīgi neveiksies!

Neliešu bļodlaižas postulē, ka jāpāršķir un jāizmirst spaidu potēšanas lappuse Dievzemītē, piedodot mušītājiem, kas nav pat piedošanu lūguši. Lētticīgie ļautiņi kladzina blēžiem līdzi, ka tagad esot citas, svarīgākas problēmas. Tikmēr ļaundari ne tikai nav sodīti, bet joprojām ir pie teikšanas. Normatīvos aktos nekādas izmaiņas nav izdarītas, un piespiedu injekcijas Dāmokla zobens joprojām karājās virs latvju galvām. Diskriminācija nekur nav pazudusi – darba devēji joprojām var atlaist darbiniekus bez sadarbspējīgā sertifikāta, kā arī ikvienam pavēlēt nesāt masku. Vienlaikus farmu pakalpiņi atkal atloka piedurknes jaunai kampaņai, lai varētu uzdzīvot, laužot ļaužu likteņus.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/21.08.2023-covid-19-latvija-pierimis-viruss-arvien-ik-nedelu-dzes-kadu-dzivibu.a520984/

https://www.beckershospitalreview.com/infection-control/new-york-hospital-reinstates-mask-mandate-amid-covid-19-uptick.html

https://t.me/ViedaisManels/4875

An error has occured