Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Egila Levita pašrocīgi parakstīta apsveikuma kartīte, kura dod iespēju salīdzināt rokrakstu ar to, kas atrodams Levitu ģimenes lūgumvēstulēs „orgāniem” par izbraukšanu no PSRS, prezidenta kancelejas iepakota grāmata „Valstsgriba”, kas bija pirms četriem gadiem bija slēptās, uz nodokļu maksātāju rēķina veiktās E. Levita priekšvēlēšanu kampaņas sastāvdaļa, košera degvīna pudele un, protams, arī jaunā grāmata „Valstsgribis” – šīs ir balvas pirmajā „Valstsgribja” lasītāju konkursā.

Konkursa uzdevums ir gauži vienkāršs. Vai arī gandrīz neiespējams - kā nu to ņem. Šie ir desmit Egila Levita ar Triju Zvaigžņu ordeņiem pirms diviem gadiem nokorumpētie ļaudis, kas sevi uzdod par žurnālistiem (vai vēsturniekiem), kaut liela daļa no viņiem jau sen ir pārvērtušies par prastiem varas propagandoniem:

Arta Ģiga,

Jānis Domburs,

Aivars Ozoliņš,

Nellija Tjarve (Nellija Ločmele),

Ilze Jaunalksne-Rēdere,

Jānis Krēvics,

Mārīte Libeka (Māra Libeka),

Eduards Liniņš,

Inga Spriņģe,

Aidis Tomsons.

Un, lūk, uzdevums: atrodiet kaut vienu vienīgu publikāciju, sižetu, publisku izteikumu, kurā kāds no šiem pirms diviem gadiem apordeņotajiem šajā laikā būtu izteicies kaut nedaudz kritiski par savu apordeņotāju, labdari un korumpētāju Egilu Levitu. Atrodiet - un kāda no balvām būs Jūsu. Pieteikumus sūtiet uz epasta adresi [email protected].

Plašāk par lasītāju konkursu un balvām – Lato Lapsas YouTube kanālā: https://www.youtube.com/watch?v=xzqyEVlgR9o

An error has occured