Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

It kā šķiet, ka pieteikties uz izmeklējumu varētu būt gana vienkārši. Apskaties rindapieatsta.lv, kur ir ātrākais laiks izmeklējuma saņemšanai, un piezvani pieteikties. Taču izrādās, ka tas nav tik vienkārši.

Meklējot iespēju pieteikties izmeklējumam, rindapiearsta.lv rāda, ka Kauguru veselības centrā tas pieejams jau pēc piecām dienām. Zvanu. 15 minūtes klausos Mocarta Mazo naktsmūziku ar iestarpinājumiem "visi operatori ir aizņemti, lūdzu mirkli uzgaidīt!", līdz beidzot varu izteikt savu vēlmi un uzzināt, ka izmeklējums pieejams tikai par samaksu.

Paldies! Zvanu nākamajam - MFD grupai, kur izmeklējumu sola pēc 20 dienām saskaņā ar rindapiearsta lv informāciju. Atkal 15 minūšu Mocarta Mazā naktsmūzika ar iestarpinājumiem "visi operatori ir aizņemti...". Arī šeit paziņo, ka izmeklējums pieejams tikai par samaksu.

Nospļaujos par ģēnija Mocarta mūzikas koncerta klausīšanos nožēlojamā telefona pīkstuļa izpildījumā un zvanu Nacionālā veselības dienesta informatīvajam telefonam. Tur savieno jau pēc pāris pīkstieniem, bet operatore lasa tieši to pašu informāciju, kas pieejama rindapiearsta.lv. Kad skaidroju, ka divos pirmajos valsts apmaksāts pakalpojums nav pieejams, operatore piedāvā iesniegt sūdzību par neprecīzu informāciju.

Skaidroju, ka man neinteresē sūdzību sniegšana, bet gan noskaidrot, kur ir pieejams šis izmeklējums par valsts finansējumu; operatore paskaidro, ka viņas rīcībā ir tikai rindapiearsta.lv pieejamā informācija.

Tad nu eju sarakstā tālāk. P.Stradiņa slimnīcā jau piedāvā pusstundu garu Mocarta Mazās naktsmūzikas koncertu pirms sarunas ar operatoru, kurš paskaidro, ka līdz septembra beigām viss aizņemts, bet oktobra pieraksts vēl nav atvērts. Kad atvērsies, nav zināms. "Zvaniet katru dienu un jautājiet," iesaka operatore.

Kad aizrādu, ka diez vai vēlēšos katru dienu 30 minūtes klausīties Mocarta Mazo naktsmūziku, operatore paziņo, ka rindā gaidot 29 zvanītāji. Nu jā, ja jāzvana katru dienu, lai uzzinātu, kad atvērsies pieraksts uz oktobri, nav brīnums, ka 29 zvanītāji gaida rindā.

Nākamais sarakstā ir Tukuma poliklīnika. Aiziet! Šeit vienkārši rāda aizņemtu tālruņa numuru.

Tad seko Jelgava, kur uzreiz paceļ klausuli un ir gatavi pierakstīt uz novembri, bet nevar pateikt, vai tas būs valsts apmaksāts izmeklējums, jo piešķirtais valsts finansējums ir beidzies, bet to, vai piešķirs vēl papildu, vēl nezina.

Nu ko, jāturpina klausīties Mocarta Mazo naktsmūziku...

Kāda velna pēc Nacionālais veselības dienests publicē šādu rindu, ja tā neatceros reālajai situācijai? Kāpēc slimniekiem jātērē stundām ilgs laiks, lai apzvanītu pus pasaules un uzzinātu, ka izmeklējums nav pieejams?

An error has occured