Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es kā vadošajās reklāmas aģentūrās visu dzīvi strādājusi varu jums apgalvot. Kā arī to, ka produktu sāk tik masīvi virzīt tirgū tikai vienā gadījumā. Kādā, paši nojaušat.

Un lai pārstāj skalot tautai prātus ar kolektīvo, sociālo un kādām vēl tur atbildībām! Produkts neiet. Šai kampaņai tā saucamais "reason to believe" jeb racionālie iemesli ticēt pašam produktam tuvinās nullei to pašu iemeslu dēļ, kādi šeit diskusijās jau neskaitāmas reizes ir pārskaitīti.

Kampaņa ir skaista, emocionāla, ar lieliski izmantotu insaitu jeb emocionālās pieredzes iesaisti (spiež uz vecākiem utt.), ir pārklātas visas mērķa grupas, un, svarīgākais, tā ir MEGA dārga.

Un tagad atceramies murgaino vakcinācijas avīzi. Tas bija taustāmāks produkts, kur visi prātos parēķināja radošā koncepa izmaksas, ražošanu, izplatīšanu, un draudzīgi to nokritizēja saknē. Ko tādā gadījumā dara pasūtītājs ar reklāmas aģentūru – rod citu risinājumu, lai nodotu ziņu. Un, TA–DAMM, – klipi un pavadošā kampaņa.

Reklāmas valodā runājot – nomainīja komunikācijas kanālus. Taču mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos. Ja ne vakcinācijas avīzi dedzinot, tad šādā, daudziem, iespējams, mazāk taustāmā un uzskatāmā veidā. TAČU ŠĪ IR TĀ PATI MŪSU VAKCINĀCIJAS AVĪZE!

Man nav NE MAZĀKĀS cieņas pret manu valdību. Nekādas. Lēti gājieni, arīdzan.

Pārpublicēts no Facebook.

An error has occured