Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nepatīkamu starpgadījumu ar policiju piedzīvojis Siguldas iedzīvotājs Edgars V., kuram nenopirktas transportlīdzekļu obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) polises dēļ izsists automašīnas logs, pats ar spēku izvilkts no mašīnas un viņam uzlikti rokudzelži. Viss notiekošais ir fiksēts videoierakstā, tādēļ policijai nāksies sniegt paskaidrojumus par savu rīcību, kā arī to, vai tika saņemta policijas vadības atļauja izsist automašīnas logu un pielietot spēku pret autovadītāju.

Autovadītājs ar savu auto, kuram nebija iegādāta OCTA, bija devies uz veikalu. Atceļā viņš pamanīja, ka automašīnai seko policijas spēkrats. Piestājis pie savas mājas, viņš apstājās, un pie viņa pienāca policijas darbinieki. Tā kā viņš atteicās atvērt logu un sadarboties ar policiju, tika izsaukti papildspēki, kuri turpināja pārrunu mēģinājumu ar autovadītāju, piedraudot izsist automašīnas stiklu, ja viņš neatvērs auto logu.

Visu notiekošo filmēja kāda sieviete, kas arī mēģināja uzzināt, kā sauc konkrētos policistus un kas viņiem devis pilnvaru bojāt privātīpašumu un pielietot spēku pret personu.

Kā redzams video, policists izsit automašīnas blakussēdētāja logu, atver automašīnas durvis, tikmēr viņa kolēģis izvelk no mašīnas autovadītāju, uzliek viņam rokudzelžus un nogādā policijas autobusā.

Par policistu rīcību jau iesniegta sūdzība, kurā arī lūgts paskaidrot, vai tika saņemta atļauja izsist automašīnas logu, kā arī aizturēt personu, kas bija izdarījusi administratīvo pārkāpumu, par kuru pienākas naudas sods 50 eiro apmērā.

Pietiek pagaidām nav izdevies no Valsts policijas saņemt nekādus skaidrojumus saistībā ar šo atgadījumu.

An error has occured