Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kāds ASV baņķieris reiz izteicās „dodiet mums tiesības izdot naudu, un mums būs vienalga, kas ir pie varas", un tā arī notika, - ASV Federālās rezerves valsts nekontrolē, tās kontrolē baņķieri.

Patiesībā mūsdienu baņķieri ir gājuši vēl tālāk, - tie ir sapratuši, ka valstīs, kur vajag sagrābt resursus, pie varas jāstūrē mantkārīgi blēži, kas veido korumpētu korešu kabinetus, un tāds arī ir šīs ģeniālās sistēmas nepieciešamais ļaunums. Paskaidrošu – kāpēc.

Kas ir nepieciešamais ļaunums, visai uzskatāmi parāda vēsture ar MMM fenomenu Krievijā 90. gadu sākumā, kad vairāk nekā puse iedzīvotāju savus ieguldījumus zaudēja finanšu piramīdās. Lielākā no tām Mavrodi bija izveidotā MMM, kurā ieguldījumu apmērs pārsniedza pat Krievijas budžetu.

Nauda tāpat kā Mavrodi vaučeri ir vien papīrīši, to esamība vai neesamība nemazina ne iedzīvotāju skaitu, ne resursu apmērus. Blēži tiek apturēti vien tad, kad iedzīvotāji ir aplaupīti nepieciešamā apmērā, lai varētu atklāt privatizāciju, kurā nabagi ar savu klātbūtni nevarētu palielināt izsoļu vērtību, tāpēc nozīmīgākos resursus valstīs, kur iedzīvotāji ir iedzīti nabadzībā, privatizēt var vien magnāti, kas laupīšanu veic ar svešu rokām un bez izdevumiem, - ļaujot tādiem kā Mavrodi un sīkākiem blēžiem aplaupīt potenciālos konkurentus (iedzīvotājus).

Lielblēži un sīkblēži visdrīzāk neapzinās, ka, apzogot tautu, faktiski nozogot vien papīrīšus, tie paveic lāča pakalpojumu oligarhiem, jo attīra ceļu privatizācijai, rezultātā apzagtā tauta jūtas gandarīta, jo blēži tiek sabāzti cietumā, izzagtie papīrīši tiek konfiscēti vai norakstīti kā nebijuši, bet Superblēži, kas visu to paveikuši ar nepieciešamā ļaunuma - Blēžu rokām, tiek uzskatīti par godājamiem cilvēkiem.

Fabula - mūsdienu baņķieriem faktiski ir vienalga, kā tiek tērēti aizdevumi, un viņiem pat labāk, ja šos aizdevumus lieto mūsu tautas vēlētie, bet viņu ieteiktie blēži, jo tad šiem “cienījamiem” baņkieriem, kas drukā “dārgos” papīrīšus, ir visas iespējas, tos atprasot, aplaupīt tautu,un tās asinskāres mierinājumam dot saplosīt Blēžus, lai jaunajās vēlēšanās jaunajiem Blēžiem – kā tos pelnīti nosauca Ļeņins, noderīgajiem idiotiem - atbrīvotu vietu.

Šajā sakarā der atgādināt, ka tas, kas tiesīgs izdot naudu, ir faktiskais valdnieks, kuram ir vienalga, kas ir pie varas, tomēr baņķieri savus plānus var realizēt vien tiktāl, ciktāl ir spējuši iefiltrēt Blēžus, un šīs sakarības dēļ dažādās valstīs ir atšķirīga iedzīvotāju turība.

Latvija ir atteikusies no savām tiesībām izdot naudu. Esmu pārliecināts, ka tiesības būt pašiem par saimniekiem mēs atprasīsim, tas gan nebūs vienkārši, jo tiesības nodot ir viegli, bet atgūt bez kaujas neiespējami.

Šajā rakstā  norādīts vien ļaunuma humānākais piemērs, bet faktiskais mērķis ir viens - padarīt tautas nabagas, lai to resursus varētu nopirkt par kapeikām. Spilgts piemērs tam ir Āfrikas valstis, kur zelta atradnies pieder monstriem, bet tauta dzīvo būdiņās. Nepieciešamais ļaunums tā agresīvākā formā ir kara finansēšana un haosa legalizēšana, ļaujot teroristiskām organizācijām tiranizēt vai pat nogalināt cilvēkus, - tam visam ir vienas saknes, bet izpildītāji kā vienmēr ir blēži, kuriem nav jāmaksā, vien jādod zaļā gaisma zagt, laupīt, vai bombardēt pilsētas, vēl papildus visam iedodot tiem bumbas uz kredīta, kā tas notiek Ukrainā un citur.

An error has occured