Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Atgriežoties pilsētā un pārskatot ziņas, varas CŪCĪBAS gāžas virsū kā no pārpilnības raga. Ieskatījos Kariņa valdības virzītajos likumprojektos, un tas, ko mediji mums noklusē, ir vēl šokējošāks par mediķu, skolotāju, sociālās aprūpes darbinieku un citu publisko pakalpojumu sniedzēju (faktiski visu iestāžu un uzņēmumu darbinieku, kuriem ir saskarsme ar klientu) piespiedu vakcināciju.

Izrādās arī publiskos un citus pakalpojumus, t.i. JEBKURUS, ko sniedz valsts un privātie, tai skaitā, medicīnas pakalpojumus klātienē varēs saņemt TIKAI personas, kurām ir sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu.

Citēju likumprojekta anotāciju: "7.2 panta pirmās daļas 2.punkts nosaka, ka klātienē tiek sniegti epidemioloģiski droši pakalpojumi (pakalpojumus sniedz un saņem personas, kurām ir sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu).

Ja personai nav sadarbspējīga sertifikāta, pakalpojumu klātienē tā var saņemt tikai tad, ja to nav iespējams izdarīt attālināti vai arī attālināta pakalpojuma sniegšana rada risku cilvēka pamattiesību nodrošināšanai. Līdz ar to primāri klātienē pakalpojumus sniegt un saņemt varēs personas, kurām ir sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu...

Šā likuma 7.2 panta pirmās daļas 2.punktā paredzētā epidemioloģiski drošā pakalpojuma sniegšanā un saņemšanā līdz 2021.gada 31.decembrim pieļaujama sadarbspējīga sertifikāta aizstāšana ar negatīva Covid-19 infekcijas testa esamību, kas apliecina, ka personai veikts Covid-19 tests, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa mRNS, vai ātrais antigēna tests, kas iekļauts Eiropas Padomes rekomendācijās 2021/C 24/01, un apstiprināts negatīvs rezultāts. Testa veikšanu persona apmaksā no personīgajiem līdzekļiem.”

Par šo Kariņa šaikas "domas lidojumu" savas tautas IZNĪCINĀŠANĀ mediji klusē!? Tiesībsarga birojs, NEVAKCINĒTIE NEVARĒS SAŅEMT PUBLISKOS (valsts un pašvaldību) PAKALPOJUMUS BEZ NEGATĪVA TESTA PAR SAVU NAUDU? Tas ir JOKS?

Kariņš aizlaidās atvaļinājumā kā kaķis, kas pieķēzījis uz paklāja un pēc tam noslēpies pagultē, lai nav jāatbild par sastrādāto. Dalāmies ar šo informāciju, jo tiesību ierobežojums saņemt pakalpojumus skars ikkatru un VISUS!

An error has occured