Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nevis no kādiem nezināmiem avotiem, bet skaidri un nepārprotami vai nu no Armanda Ruka vadītās Valsts policijas, vai arī no Jura Stukāna vadītās prokuratūras ir noplūduši maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas lietas materiāli, kas nonākuši kāda mazpazīstama Krievijas interneta portāla rīcībā.

Krievijas portāls MZK2 publicējis apjomīgu rakstu ar virsrakstu „Killeris no Krievijas nodevis Latvijas galvenos baņķierus”, un šajā rakstā publiskoti ne tikai izmeklēšanas dokumenti, bet arī fragments no operatīvā eksperimenta audioieraksta, kas tiek uzskatīts par galveno pierādījumu visā lietā.

Tieši šis audioieraksta fragments tad arī uzskatāms par neapstrīdamu apliecinājumu tam, ka M. Bunkus lietas materiāli ir noplūduši vai tīšām nopludināti tieši no policijas vai prokuratūras.

Pietiek ir droši zināms, ka audioieraksts nav ticis izsniegts ne apsūdzētajiem, ne aizstāvjiem, - viņiem ir tikusi vienīgi dota iespēja to noklausīties. Turklāt, kā dzirdams no krievu portāla publiskotā ieraksta fragmenta, ko šodien publicē arī Pietiek, tas ir tehniski neapstrādātā formā, ar fona trokšņiem utml., kurpretī apsūdzētajiem ļauts noklausīties apstrādātu ierakstu.

Turpinājums sekos.

Audio: atvērt | lejuplādēt

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

An error has occured