Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai gan policijai jau ceturtdienas naktī ziņots par varmāku, kurš Ogresgalā spīdzināja un pēc tam nežēlīgi nogalināja bijušajai sievai piederošo suni, kā arī pēc tam sūtīja viņai draudu īsziņas, tomēr policija līdz šim nav nedz aizturējusi vainīgo, nedz veikusi kādas darbības, lai pasargātu ģimeni no nežēlīgā vīrieša.

Pietiek ir saņēmis virkni šokējošu fotogrāfiju un īsziņu saraksti, kas kopumā apliecina, ka 1979. gadā dzimušais Jānis R. ir nogalinājis bijušās sievas suni un izteicis viņai pašai nāves draudus.

“Ceturtdienas naktī tika spīdzināts suns, ģimenes mīlulis, kurš nākamajā rītā tika nogalināts liecinieka klātbūtnē, tika izsūtīta fotogrāfija bijušajai sievai ar mirušo sunīša fotogrāfiju un tekstu: “Tu būsi nākamā”,” situāciju raksturo cietušo paziņa.

Varmāka arī turpinājis draudēt, ka izrēķināsies ar bijušās sievas māti. “Es tūlīt braucu pie tavas muteres jebalu izdauzīšu un tas arī vis ja neatbildēsi pati vainīga,” īsziņā raksta vardarbīgais vīrietis.

Cietušo paziņa informē, ka tika ziņots policijai, rakstīts iesniegums, taču draudi turpinās un neviens neliekas ne zinis. “Vakar tas pats cilvēks, kurš izdarīja noziegumu, sunīti izraka un “palaida” pa upi, prātam neaptverami, ka šāds indivīds dzīvo mūsu sabiedrībā un mūsu valsts attiecīgās iestādes nereaģē,” raksta cietušo paziņa.

Cietušie pašlaik slēpjas pie radiem un cer, ka policija sāks rīkoties. Lai gan par šī vīrieša rīcību ziņots arī policijai, tā līdz šim nav nedz aizturējusi varmāku, ne kādā citā veidā mēģinājusi noregulēt situāciju.

Pietiek vērsās Valsts policijā, vēloties noskaidrot, vai Jānis R. ir aizturēts un, ja nav, tad kādēļ ne. Tāpat Pietiek vēlējās noskaidrot, vai notiek vainīgā meklēšana un ar kādā veidā. Taču nekādas atbildes Valsts policija pagaidām nav sniegusi.

An error has occured