Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc tam, kad parādījās ziņas, ka aizvadītajā nedēļā Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvaldes darbinieki aizdomās par nelegālo narkotisko vielu apriti un „jumtošanas” pakalpojumu sniegšanu aizturējuši Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes 1. biroja 1. nodaļas galveno inspektoru Jāni Valaini, ir vērts ņemt vērā šādu tādu neoficiālu informāciju.

Ir, piemēram, ziņas ka J. Valainis bijis saistīts ar 1. biroja 1. nodaļas priekšnieku Jevgeņiju Semjonovu, kurš, izmantojot savu dienesta stāvokli, piesedzis J.Valaini.

Saskaņā ar amatu aprakstu J.Semjonovs ir tieši atbildīgs par saviem padotiem. J.Semjonovs sen ir pazīstams ar J.Valaini un viņš aicināja J.Valaini uz savu nodoļu uzreiz uz galvenā inspektora amatu, ka arī viņam vienmēr tika izrakstīts dienesta transportlīdzeklis, pieverot acis uz to, ka tas tiek izmantots privātam vajadzībām.

J.Semjonovam ir labs draugs Aleksandrs Kaštaļjans, biroja priekšnieks. Tiek runāts, ka A.Kaštaļjans par atlīdzību pabrīdinās J.Semjonovu, ja gadījumā kāds no viņa padotajiem izies uz J.Semjonova un J.Valaiņa noziedzīgām darbībām, kas saistītas ar narkotikām.

Kā jau informēts, Valsts policija apliecina, ka, izpildot izmeklēšanas iestādes kriminālprocesā pieņemto lēmumu par drošības līdzekli – noteiktas nodarbošanās aizliegumu, ir atstādinājusi amatpersonu no amata pienākumu pildīšanas.

"Valsts policija neizmeklē šo kriminālprocesu, tāpēc komentārus par to nevaram sniegt," norāda Valsts policijas  sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

J. Valaiņa amatpersonas deklarācija rāda, ka salīdzinājumā ar 29 250 eiro gada oficiālajiem ienākumiem „uz papīra” policistu spieda pamatīga parādu nasta – deklarācijā uzrādītas 73 686 eiro un 10 843 eiro parādsaistības.

An error has occured