Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

05.12.2016. 22:38

Bez kāda labuma viņa to nedarīja. Kaut kas tika piesolīts ! Skaties, Lapsas kungs, ka nepieber indi !Man tāds sprāgonis arī bija- dižais karognesis K. Pupurs !!!

Atbildēt

DP

05.12.2016. 21:38

Nu interesanti, šeit jau izskatās, ka DP ir tāda pati nopludinātāju kantoris, kā visi citi. Agnese varētu uzrakstīt kļauzu.

Un tas, ka stāstot nosauc uzvārdus nu nav cienīgi, lai kas aiz tā stāvētu.

Protams, ka viņa ir parādījusi savu vājumu, un DP zin, ka viņu var iebiedēt. žēl.

Atbildēt

2021gada katostrofa

05.12.2016. 20:44

Katru mēnesi no Latvijas aizbrauc veiksmes stāsta meklējumos uz neatgriežšanaos ārvalstīs 14 vilcienu sastāvi ar iedzīvotājiem, mēnesī gandrīz 9000 iedzīvotāju, 2021.gadā būs no Latvijas aizbraucis 1 miljons tas ir pēc 5 gadiem!!!

Ekonomiskā, sociālā katostrofa nav vairs tālu, te nebūs pilnīgi nekas, ja tā turpinās kā līdz šim....

Atbildēt

..

05.12.2016. 20:41

Lato, tā ir vājuma pazīme. Neapzināta. Par maz esi sists (ir paveicies, vai nepaveicies, kā paskatās), lai saprastu, ka dzīvē mēdz būt ļoti dažādi. Es arī kādreiz (kā, iespējams, A. Margēviča) domāju, ka policija ir policija, likums ir likums, valsts ir valsts u.t.t. Ka lieciniekiem jāliecina, jo tāds ir likums un policija pārstāv likumu u.t.t. Tikai tagad, sists, spīdzināts (slepkavots, neveiksmīgi) redzu kas ir kas. Un vārdi, ka jāpiedod, jo tie nezina, ko dara, iegūst citu nozīmi. Ja viņa zinātu, kāda kropla seja (asiņains purns) ir 4.maija režīma saites suņiem, viņa to nedarītu. Tā domāju.

Atbildēt

Pēteris

05.12.2016. 20:10

Kādus laukus tagad vago Agnese M?

Atbildēt

pārdomas

05.12.2016. 18:25

Es arī neredzu šeit nekādu stučīšanu. Ja ir drosme uzrakstīt grāmatu (kas ir apsveicami), tad uzskatu, ka jābūt drosmei pateikt, ka esmu uzrakstījis šo grāmatu, pie tam vēl situācijā, kad visi zina, ka tu esi uzrakstījis šo grāmatu. Šeit drīzāk ir jautājums par drosmi atzīt to, ko esi izdarījis. Un vispār izskatās, ka kādam ir tendence sadirsties ar visiem saviem esošajiem un bijušajiem kolēģiem. Te laikam būtu darbiņš kādam psiholoģijas ekspertam.

Atbildēt

Lapsim

05.12.2016. 17:56

Nevajag taisīt mēslus, kūmiņ. Skaidrs, ka agrāk vai vēlāk divkosīgo pseidožurnālistu paņems pie dziesmas. Un tagad sagaidīt ka Agnese dēļ Tevis melo mentiem ir vienkārši nožēlojami. Ne tu vecis (kas it kā tāpat bija skaidrs - drīzāk kaķu tante), ne vispār kaut kādā līmenī respektējams personāls. Kārtējais pelēkās zonas darbonis, kas atradis peļņu dažādu sabiedrības slāņu plaisā. Tas arī viss.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

05.12.2016. 17:48

»

ciemiņš

Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet, lūdzu, paskaidrojiet, kur tieši ir nostučīšanas moments? Margēviča tādā "man liekas" līmenī vienkārši izstāsta lietas, kuras visi, kas daudz maz sekojuši līdzi portāla un iesaistīto personāžu publiskajai darbībai, zināja arī tāpat. No malas izskatās pēc mēģinājuma tikt...


Jā, Jūs neko nesaprotat! Jums nav nekāds priekšstats par cieņu un godu, kas ir cilvēka morālais pamats. Domāju, Jūs esat tik morāli pagrimis tips, ka nav vērts sākt skaidrot minētās dāmas nodevības izpausmi.Bet Jūs neesat vienīgais morāli aprobežotais. Te jau ir arī citi komentāri, kuros ir redzams latviešiem stabilais nodevības gēns. Latviešu liela daļa ir tendēta uz denuncēšanu. Tā tas ir bijis visos vēsturiskajos laikmetos.

Atbildēt

ciemiņš

05.12.2016. 17:28

Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet, lūdzu, paskaidrojiet, kur tieši ir nostučīšanas moments? Margēviča tādā "man liekas" līmenī vienkārši izstāsta lietas, kuras visi, kas daudz maz sekojuši līdzi portāla un iesaistīto personāžu publiskajai darbībai, zināja arī tāpat. No malas izskatās pēc mēģinājuma tikt vaļā no "interesentu" uzmācības, nevienam neko nekaitējot un sarunājot tikai vispārzināmas lietas.

Atbildēt

Marleona Teevs

05.12.2016. 17:26

Marleona paaudzei vajadziigi veel 15 gadi, lai sasniegtu pilniigu gataviibu un speeju sodiit tos, kuri dara ljaunu lai piepildiitu savu veederu un kabatu. Pirmais meerkjis nav korporaacija latvijasbeigas, bet gan vinju barotaaji latvijas degjeneraatu debiilikju konfederaacija, kas uzskata valsti par veikalu, kur var tirgot un paardot cilveekus kaa vergus. Marleona paaudze ir briivi cilveeki. 15 gadi un tie kuri domaa baudiit vecumdienas sanjems savu algu, proti, cieshanas, pazemojumu un kaunpilnu eksistenci. Marleona paaudze ir celja lai piepildiitu to kas pravietots.

Atbildēt

PIETIEK

05.12.2016. 16:53

»

Agnis

Savādi. Agrāk Agnese rakstīja, kā atšuvusi šamos, bet tagad liecina. It kā jau neko konkrētu nepateica, bet tik un tā pieļāvumi, ka visticamāk Lapsa to dara


Sabiedrībai vajag zināt, ka, lūk, šis ir cilvēks, kurš noteiktos apstākļos - un varbūt pat vienkārši tāpat - aizies un jūs nostučīs.

Atbildēt

Agnis

05.12.2016. 16:42

Savādi. Agrāk Agnese rakstīja, kā atšuvusi šamos, bet tagad liecina. It kā jau neko konkrētu nepateica, bet tik un tā pieļāvumi, ka visticamāk Lapsa to dara.
Un, diez ko viņi savā starpā nesadalīja, ja reiz šādi ēdas viens uz otru...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: