Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirms četriem mēnešiem Rīgas dome bija spiesta atjaunot amatā savulaik atlaisto Satiksmes departamenta direktoru Vitāliju Reinbahu. Neviens par to, protams, nepriecājās, jo nav jau aizmirsta KNAB pastiprinātā interese par šo personu, KNAB veiktā aizturēšana, aizdomas par kukuļošanu un tā tālāk un tā joprojām, un pa vidu vēl savas arodbiedrības LABA interešu lobēšana, lai pie naudiņas tiktu arodbiedrības sporta klubs Mežaparks.

Bet ko tu padarīsi. Tiesa tā lēma, un viņš atkal sēž savā kabinetā un šeptējas. Darba noteikti Satiksmes departamenta direktoram nevarētu trūkt, paskatoties uz Rīgas ielu stāvokli, korupcijas orkānu pārņemto Rīgas satiksmi un citām nebūšanām.

Nu jau pagājuši četri mēneši kopš atgriešanās siltajā krēslā, taču reāli taustāma paveiktā darba joprojām nav. Un nav jau arī nekāds brīnums. Vai tad nu kādreizējais šeptmanis tagad būtu mainījies, kad lielā dūšā uzvarējis Rīgas domi visās instancēs un atgriezies kārotajā amatā.

Reinbahs nekautrējas izmantot tās priekšrocības, ko dod atrašanās šajā amatā. Ne jau brauc trolejbusā bez maksas. Nebūt nē. Viņš kā nu jau atkal svarīgs vīrs saposies vizītēs uz dažādām pašvaldības un valsts kapitālsabiedrībām. Un ne jau, lai stāstītu par savām lieliskajām iecerēm, Satiksmes departamentu vadot, bet gan, lai diedelētu naudu savai arodbiedrībai.

Tā nu sanācis, ka, žurnālista Māra Zandera vārdiem runājot, esmu nosapņojis, ka Reinbahs pēdējo mēnešu laikā paviesojies gan Rīgas namu pārvaldniekā, gan Latvijas gaisa satiksmē, un abos vizītes mērķis bijis viens – izsist naudu savai arodbiedrībai.

Ja tā nav dienesta stāvokļa ļaunprātīga un savtīga izmantošana, tad esmu gatavs apēst savu cepuri. Izskatās, ka KNAB atkal jāaun kājas un jādodas vizītē uz Rīgas domes Satiksmes departamentu un atkal varbūt jāizrāda savas viesmīlīgās aizturēšanas telpas misteram Reinbaham.

An error has occured