Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja atceraties, bija tāda publiska kampaņa, pirms vairākiem gadiem: “Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!” Latvijas sabiedriskie mediji ir mūsu informatīvo vidi piemēslojuši ilgu laiku. Piemēslojuši ar antivērtību propagandu, kremļa naratīviem, politisko pasūtījumu rakstiem. Un izskatās, ka beidzot tas ir noticis – LSM vadība ir pārvērtušies par cūkām!

Gadadienā, kad atceramies krievijas pilna mēroga iebrukumu Ukrainā, LSM nopublicējuši karikatūru, kurā ukraiņu karavīri attēloti kā cūkas. Pēc tam sekoja neveikli skaidrojumi, ka tā ir karikatūru sērija, kur visi tēli ir cūkas, līdz beidzot zīmējums tika dzēsts.

Mazākā no problēmām ir, manuprāt, ar apziņas traucējumiem sirgstošās mākslinieces zīmējumi (mākslinieku darbi vienmēr ir viņu dvēseles/apziņas spoguļattēls). Galvenais ir, ka šāds saturs (no mūsu nodokļiem apmaksāts) nonāk sabiedriskajos medijos. Satraucoši, ka krievijas uzstādījumiem atbilstošas publikācijas LSM var atrast gandrīz ik dienu. Par to esmu daudz rakstījis un arī publiski aicinājis Valsts drošības dienestu risināt situāciju.

Šis ukraiņus izsmejošais stāsts nav ne izņēmums, ne nejaušība. Tā ir apzināta redakcionālā politika, kura neatkarīgi no cēloņiem veido kremlim nepieciešamu informatīvo atbalstu Latvijā. Arī šoreiz prokrieviskie soctīkli un mediji ar baudu apgremo šo LSM “mākslas darbu”.

Pat, ja pieņemam nekaitīgāko iespējamību, ka LSM vadība arī sirgst ar apziņas traucējumiem, respektīvi – domāšanas veids ir kreisā liberālisma saēsts, arī tad LSM vadība ar steigu ir jāmaina, jo tas ir mūsu valsts drošības jautājums. Nemaz nerunājot par lielo iespējamību, ka LSM vadība ir krievijas ietekmes aģenti.

Vēlos atvainoties visiem maniem ukraiņu draugiem, un apliecināt, ka šādi pasauli redz niecīga mūsu tautas daļa, nožēlojama un nicināma minoritāte!

Ukrainas karavīri mirst frontē. Arī par mums. Un ar savu cīņu palīdz izgaismot mūsu tautas un valsts iekšējos ienaidniekus. Cienot ukraiņu nestos upurus, mūsu pienākums ir ne tikai sniegt visa veida palīdzību Ukrainai, bet arī sakārtot un nostiprināt savu valsti!

LSM vadība beidzot ir jāmaina!

An error has occured