Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".

Interesants citāts no politikas virtuves: "Edgars Tavars vakar liecināja, ka K. Kariņš uzdevis viņam jautājumu: “Kā tev, Edgar, šķiet, vai Linkaits bija muļķis, vai zaglis?”" Varbūt ir arī trešais variants - kā labā tad strādāja Linkaits?

Varbūt tā ir apzināta kaitniecība, ekonomiska diversija? Tik daudz tiešu zaudējumu (zaudēti ES fondu līdzekļi, izšķērdēti budžeta līdzekļi airBaltic finansēšanā, salikti nekompetenti uzņēmumu padomju locekļi ministrijas pārvaldītos uzņēmumos, Rail Baltica miljardi) laikam neviens ministrs vēl nav radījis.

Tikai kā variants.

P.S. Ja Kariņš būtu nopietni uztvēris tai skaitā arī viņam adresēto trauksmes cēlāja ziņojumu par Linkaita darbību un iespējamajiem nodomiem 2019. gadā, tad varbūt nebūtu jāuzdod E. Tavaram šāds jautājums.

An error has occured