Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Esmu novērojis, ka portāls Pietiek.com nav vienaldzīgs pret Preiļu siera lielākā akcionāra Jāzepa Šņepsta kaislību uz nogalināšanu sava prieka pēc un eksotiskām medībām... Manuprāt, tā nav vienīgā viņa kaislība - mēģināšu ieskicēt, kādi rūpali un piesegi vēl viņam ir raksturīgi.

Par to, ka miljonāram, Preiļu siera lielākajam akcionāram Jāzepam Šņepstam varētu būt īpaši tuvas attiecības ar tiesībsārgājošo iestāžu pārstāvjiem, daudziem jau sen bija aizdomas, īpaši tiem, kuri kaut ko ir dzirdējuši, kā viņa dēls, iespējams, regulāri tiek pieķerts dzērumā vai narkotiku reibumā pie stūres, pat ar desmit gramiem zināmās vielas mašīnā, bet nekādi sodi viņam netiek piemēroti.

Taču par to, cik operatīvi tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji brīdina viņu par iespējamām briesmām, liecina šāds gadījums pērnā gada nogalē. Kāds kaislīgs dronu lidinātājs gājis garām Jāzepam Šņepstam piederošam īpašumam, konstatējis, ka tur notiek mežizstrādes darbi, nofilmējis, kā no meža izbrauc krava ar kokmateriāliem, paskatījies ciršanas atļauju reģistrā un konstatējis, ka atļauja cirst šajā īpašumā nav izsniegta, tādēļ ziņojis Valsts policijai. 

Jau pēc neilga brīža visi mežstrādnieki pametuši zāģus un steigšus devušies no cirsmas prom. Bet interesantākais sekojis apmēram pēc stundas, kad dronu lidinātājs saņēmis zvanu no Jāzepa Šņepsta brāļa dēla, kuru viņš piefiksējis zāģējam kokus, un izdzirdējis no viņa pat draudus, ka dronu mīļotājam var sanākt lielas nepatikšanas, ja viņš neatsauks savu ziņojumu policijai. 

Pret dronu lidinātāju ļoti ātri tika sākts process par nelikumīgu gaisa telpas izmantošanu, taču pārbaudē policija pārliecinājās, ka drona lidojums bija saskaņots likumā noteiktā kārtībā, tādēļ lietu nācies izbeigt. Taču par nelikumīgo meža izciršanu ierosināta vien resoriskā pārbaude, un par tās rezultātiem nekas nav zināms... 

An error has occured