Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Dziesmu un deju svētki ir sākušies! Kori karo savā starpā, dejotāji ar apsargiem. Dejotājiem mēģinājumi paralēli notiek gan Arēnā Rīga, gan Olimpiskajā centrā un pagaidām šie laikam būs "zaļākie" līdz šim piedzīvotie svētki.

Mēģinājums no pl.8.30 līdz 23.00 ar pārtraukumiem. Ar savu kafiju iekšā nelaiž, maizīte jāizmet miskastē pie ieejas, iekšā var tikt tikai ar tukšu ūdens pudeli. Pusdienas paredzētas no pl.12.30-15.00. Ja gribi kafiju, pērc automātā, ja tas darbojas. Ja izej ārā ar ūdens pudeli, nākot iekšā - izmet miskastē, vai izlej saturu.

Ja gribas kaut ko saldu, ej uz Olimpisko centru un pērc Narvesenā, bet jāapēd līdz ienākšanai Arēnā. Ja kādam tuvojas ģībiens un prasās cukuriņu, droši var ģībt, dakteri ir pieejami. Pie ieejām pilnas miskastes ar izmestu ēdienu, pilnām ūdens pudelēm un tie, kas nopirkuši kafiju vai jebko citu, stāv ārā, līdz trauciņš tukšs.

Šķiet, ka šogad dalībnieki, kas ir šo svētku pamats, ir pēdējie, par kuru labsajūtu ir padomāts. Nu nav īsti pareizi, ka dejotājam četras stundas ir "jāiet" tikai uz ūdeni. It kā nebiju iepriekš novērojusi, ka svētku dalībnieki būtu tā publikas daļa, kas vēlas šos svētkus kaut kā sabojāt ar savu kolu, šokolādi vai sviestmaizi, bet izrādās, ka esam diezgan bīstams ļaužu pulks, kam pirms mēģinājumiem jāpārbauda somas, vai tik tur nav noslēpies kāds pīrāgs vai brokastu jogurts.

Pārpublicēts no Facebook

An error has occured