Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Partiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.

Jaunās Vienotības vērtības ir nemainīgas – nacionāla, eiropeiska un demokrātiska Latvija, kuras sabiedrība būtu izglītota, vesela un droša par nākotni. Mēs stingri iestājamies par tiesiskumu, drošību, eiroatlantisko kursu, latviešu valodas statusa nostiprināšanu un iekļaujošu sabiedrību. Partiju apvienības ieskatā tās ir pamatvērtības, uz kurām jābalstās valdības darbam un tās īstenotajai politikai. Iestāšanos par šīm vērtībām sagaidām arī no politiskajiem partneriem.

Lai sekmīgi un daudz straujāk risinātu sabiedrībā aktuālus jautājumus, valdībai nepieciešams plašs atbalsts Saeimā, piemēram, darbaspēka pieejamības izaicinājumu risināšanai, skolu tīkla reformai, slimnīcu pakalpojuma tīkla sakārtošanai un obligātās veselības apdrošināšanas ieviešanai, kā arī iekļaujošas sabiedrības veicināšanai, kas ietver Satversmes tiesas lēmumu izpildi un Stambulas konvencijas ratificēšanu.

Jaunā Vienotība ir gatava intensīvam darbam un sarunām par koalīcijas paplašināšanu. Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir saņēmis pilnu valžu un frakcijas atbalstu uzsākt sarunas ar politiskajām partijām.

Latvija ir tiesiska valsts, un partiju apvienība Jaunā Vienotība nesadarbojas un nesadarbosies ar smagos noziegumos apsūdzētām personām, un stingri iestājas pret korupciju un valsts izzagšanu.

An error has occured