Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šķilters

02.06.2017. 23:47

ko var ņemties ar tiem pierīgas mazpagastiem... vajag vienu lielrīgas pašvaldību, kas robežojas ar Siguldu, Ogri, Jelgavu un Tukumu... robežas var saprātīgi pieprecizēt... tad Rīgā būtu jēdzīga valdīšana, nečakarētu Garkalnes vai Mārupes iedzimtos ar īpašiem untumiem un pārējās funkcijas (satiksme, izglītība, īpašuma nodoklis u.c.) būtu sakarīgi izlīdzinātas... citādi tagad guļamrajoni kā Ķekava vai Babīte it kā iekasē nodokļus, bet ar Rīgu tāpat vienmēr runās no mazā brāļa pozīcijām... kam tas ir izdevīgi...??

Atbildēt

Tikko

27.05.2017. 22:14

»

Hi hi

Visu sola. Ka necirtīs mežus, bet izrādās ka necietīs arī, Rīga to noteikusi kā aizsargjoslu :D


Ziņas visu smuki pastāstīja -cirta un cirtis vēl vairāk, ja Usakovs gribēs sāks rīt un tieši pretī Treiberga mājai.

Atbildēt

Hi hi

27.05.2017. 08:28

»

To alda

Arī ielu sola sakārtot? Neticu


Visu sola. Ka necirtīs mežus, bet izrādās ka necietīs arī, Rīga to noteikusi kā aizsargjoslu :D

Atbildēt

KK

26.05.2017. 12:46

»

Vasilijs

Bet tā tam ir jābūt, kur mīcās latvieši, tur ir sūdi un nekas cits, sūdi un nelietības pie latviešiem ir ikdienas deva, jo tādi ir latvieši, kuriem patīk tikai sūdi un nelietības vienam pret otru no rīta, pusdienlaikā, vakarā un naktī


Nopietni? Vitālij, tādi ir latvieši? Tā runā, it kā korupcijas un savējo piesegšana nekur citur nebūtu. Ņemam par piemēru Tavu Māti Krieviju - tur pat nebūtu iespējams šādu rakstu uzrakstīt. Un citās valstīs? Visi ir laimīgi un roka roku nemazgā. Nevajag te ar tādiem populistiskiem saucieniem mētāties.

Atbildēt

Alda

25.05.2017. 16:29

»

Ainārs

Pilnīgi nepiekrītu rakstam, jo pats šajā rajonā dzīvoju un ļoti labi zinu, ka tieši Padebešu /Upesciema iedzīvotāji traucas ar savām mašīnām pa Elenburgas ielu pat ar 90 km/h atļauto 50 vietā, bet tur visapkārt ir mājas un bērni. Diemžēl nevar izvietot guļošos poilcistus uz šīs ielas, jo tur iet sabiedriskais...


Padomju laika metodes. Katrs lai savā sētā savelk visus labumus. Traucēt Padebešu iedzīvotājiem izmantot ielu,jo nepatīk mašīnas, vēl naglas var izbērt. Zirgi var staigāt kur grib,tie ir dārgāki par kaut kādu tur kaimiņu dvēseli, sūdus nevar savākt. Uz vēlēšanām gan visi tādi laipni palikuši.

Atbildēt

piekrītu

25.05.2017. 15:24

»

Ainārs

Pilnīgi nepiekrītu rakstam, jo pats šajā rajonā dzīvoju un ļoti labi zinu, ka tieši Padebešu /Upesciema iedzīvotāji traucas ar savām mašīnām pa Elenburgas ielu pat ar 90 km/h atļauto 50 vietā, bet tur visapkārt ir mājas un bērni. Diemžēl nevar izvietot guļošos poilcistus uz šīs ielas, jo tur iet sabiedriskais...


Pa Elenburgas ielu iet autobuss un nekad nebūs gulošie policisti. Un ja katrs pie savas mājas uzlej asfalta valni pēc savas gaumesi? Pastāv standarti un noteikumi visā valstī vienādi, bet daži ir pārāki par citiem un visam uzspļauj. Dž.Orvels Dzīvnieku ferma. Par to ir raksts. To ,ka Garkalnē pašvaldības policija ir tikai uz papīra un darbdienās darba laikā, arī ir fakts.

Atbildēt

Ainārs

25.05.2017. 13:54

Pilnīgi nepiekrītu rakstam, jo pats šajā rajonā dzīvoju un ļoti labi zinu, ka tieši Padebešu /Upesciema iedzīvotāji traucas ar savām mašīnām pa Elenburgas ielu pat ar 90 km/h atļauto 50 vietā, bet tur visapkārt ir mājas un bērni. Diemžēl nevar izvietot guļošos poilcistus uz šīs ielas, jo tur iet sabiedriskais transposrts, bet jo to būs vairāk uz citām, jo labāk, kamēr tādas kultūras un braukšanas paradumu cilvēki dzīvo Garkalnes novadā.

Atbildēt

...

25.05.2017. 07:56

»

HVZ

Vai Treibergs šogad ir deputātu kandidātu sarakstos Garkalnē


Bet protams! Ar nr 2 Zemnieku partijas listē. Treibergs uzskata, ka bez viņa gudrā padoma, lielās ietekmes visās jomās un viedokļa, pagasts iznīks un pazudīs no zemes virsas. Ka viss (tikai īsti nezinu kas) izdarītais ir viņa nopels un visi citi ir muļķi.

Atbildēt

Zinu

24.05.2017. 08:14

Treibergs ir sadalījis savu zemi un pārdevis, pašam pieder vien zeme pretī mājai, bet turpina izmantot visu. Tādēļ arī nav žogs un nebūs. Viens gabals tālāk esot izīrēts LMT un pēc vēlēšanām sliesies mobilā operatora tornis ar visu starojumu.

Atbildēt

Rūdolfs Bl.

24.05.2017. 03:50

Uzvedās kā viena šmucīga mātīte!

Atbildēt

No Berģiem

23.05.2017. 18:36

Intereses pēc izbraucu pa Upesciema Garo jūdzi, kur dzīvo deputāts, viss atbilst uzrakstītajam.

Atbildēt

bet

23.05.2017. 18:14

»

Varu zzs

Pēc šī kunga jau sen cietums raud


kā gan tu tik labi zini, kas pēc kā raud? Ir viedoklis, ka pēc tevis raud komposta kaudze.

Atbildēt

No Berģiem

23.05.2017. 05:02

Berģos un citur dzīvo daudz vairak nekā deklarēti, bērni iet Rīgas skolās un pulciņos, Ušakovs dod bezmaksas transportu un braukšanas biļeti, ģimenes ārsts Berģos nav pieejams. Upesciemā liels notikums - atvērts veikals. Bukultos ievilkta kanalizācija pa fondu naudu, bet tarifs kā trubas būtu no zelta. Katru gadu sabrukuši ceļi. Domē pie vadības mežsargs Bauze. Par tādu Treibergu nezināju. Un tāds lūk bagātais novads. Pēdējos gados nekas nav izdarīts, šķībs, greizs veloceliņš pēdējās desmitgades sasniegums, kur zemas kvalitātes dēļ nepieņēma un nedeva LIAA naudu. Labi saimnieki.

Atbildēt

Visu varu komunistiem

22.05.2017. 21:53

»

...

Paldies Treibeega kungs par ieteikumu, izmantojiet


Lai dzīvo tiesājamais par smagiem noziegumiem, kuš atkal plāno kļūt par Ventspils mēru, bet komandē un izrīko visu ZZS, visu varu Latvijā, maisās kā piektais ritenis.Kuirš pat NATO nosauc par okupantiem un viņam ļauj turpināt izzagt Ventspili, kā šodien par viņu teica oponenti "Krustpunktā", ka viņiem ir jāsēd debatēs ar tiesājamo par smagiem noziegumiem.

Cik ilgi Latvijā valdīs tiesājamie?

Atbildēt

...

22.05.2017. 20:52

»

No Siguldas

Nu tad jāpārceļas uz Siguldu


Paldies Treibeega kungs par ieteikumu, izmantojiet!

Atbildēt

No Siguldas

22.05.2017. 19:05

Nu tad jāpārceļas uz Siguldu.

Atbildēt

Nu nu

22.05.2017. 18:43

»

MG

Ko tad, būvvaldes vadītājs nav iedzīvotājam izmasējis pēdas, lai iedzīvotājs būtu apmierināts


Esat domes darbinieks! Skaidra jūsu atteiksme. Aizbrauciet uz kaimiņu pašvaldībām un pamācaties kā jāstrādā. Siguldā cilvēki ir apmierināti ar Domes darbu un tur tikai divi saraksti,te pie varas tādi zzs-sc varoņi un sarakstu skaits katru reizi vairāk.

Atbildēt

Zane

22.05.2017. 18:04

Nu cik var šito mūli izrādīt...
Ieraugot VEMT vien GRIBĀS !

Atbildēt

TR

22.05.2017. 17:37

Vai šajā minētajā stallī tika nošauts saslimis zirgs un sadalīts gaļā?

Atbildēt

Jupis

22.05.2017. 16:58

Kur tik pagriezies, pilns ar kretīniem. Tādu ieraugi un vemt gribās.

Atbildēt

Vasilijs

22.05.2017. 16:07

Bet tā tam ir jābūt, kur mīcās latvieši, tur ir sūdi un nekas cits, sūdi un nelietības pie latviešiem ir ikdienas deva, jo tādi ir latvieši, kuriem patīk tikai sūdi un nelietības vienam pret otru no rīta, pusdienlaikā, vakarā un naktī.

Atbildēt

iedzīvotājs

22.05.2017. 16:01

Garkalnes domē neviens nav dzirdējis par labu apkalpošanas servisu. Izskatās, ka nevis dome ir priekš iedzīvotājiem, bet iedzīvotāji priekš domes un labāk darbiniekus netraucēt, jo tik neapmierinātas sejas pat Maximas veikalā nav. Būvvalde nevienu dokumentu nevar sagatavot laikā un tad ar neskaitāmām kļūdām, paiet pāris mēnešu tikai, lai dabūtu korektus dokumentus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: