Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Uzkrāta milzu pieredze un arī rūgtums par to, kas notiek Latvijā saistībā ar Valsts darba inspekcijas (VDI) nekompetenci, attieksmi pret uzņēmējiem, kur valda nerakstīts likums – nevajag strīdēties ar inspekciju, ja arī tev ir taisnība, citādi… Protams, arī mūsu normatīvie akti – vienmēr būsi pie kaut kā vainīgs.

Piedāvāju Valsts darba inspekcijā lietojamo ķīmisko vielu un to maisījumu sarakstu. VDI skaita ziepes un ielieto degvielu automašīnās ar milzu precizitāti, pamatojoties uz MK 795. noteikumu (22.12.2015) 2.1. punktu. Tā viņu izpratnē ir darba aizsardzība, darbiniekiem uzreiz kļūst drošāk.

Vajadzētu pajautāt, ar kādu mērķi tas tiek darīts, cik stundu patērēts, cik tas izmaksā nodokļu maksātājiem. Vai VARAM, citas valsts institūcijas veido šādus sarakstus un cik izmaksā ziepju un ielietās degvielas skaitīšana nodokļu maksātājiem? Vai uzņēmēji Latvijā zina, ka tas jādara?

VDI ar visu nopietnību kontrolē šādu sarakstu esamību, - vai Jums tāds ir?

MK 795. noteikumu anotācijā skaidri rakstīts, ka noteikumi attiecas uz ķīmisko vielu ražotājiem un importētājiem (lai maldinātu sabiedrīb,u noteikumus pieņemot). Tekstā šie noteikumi attiecas uz visām juridiskām personām.

Tā nav ES prasība katrai juridiskai personai veikt šādu uzskaiti. Tas ir mūsu ierēdņu šedevrs. Noteikumus kontrolē VDI. Viņi nepielieto smadzenes.

Un tātad – vai jums ir saskaitītas ziepes tualetē un degviela automašīnā?

An error has occured