Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai tā būtu tikai sagadīšanās, ka dienu pēc tam, kad Pietiek lasītājs publicēja rakstu ar virsrakstu „Nekompetenta Aizsardzības ministrijas vadība kā daļa no hibrīdkara?”, kurā cita starpā pieminēja to, ka aizsardzības ministres padomnieku vidū ir tikai komunikācijas „ekspertes”, ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļa nākusi klajā ar šādu paziņojumu?

„Pirmdien, 7. augustā, darbu aizsardzības ministres Ināras Mūrnieces birojā militārā padomnieka amatā uzsāk atvaļinātais brigādes ģenerālis Juris Kiukucāns.

J. Kiukucānam ir vairāk nekā 30 gadu ilga militārā pieredze aizsardzības resorā. Savas profesionālās karjera laikā ieņēmis dažādus amatus gan Nacionālajos bruņotajos spēkos, gan Aizsardzības ministrijā. Bijis Zemessardzes komandieris, Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks, kā arī Latvijas militārais pārstāvis NATO un Eiropas Savienībā.

J. Kiukucānam ir nozīmīga pieredze Nacionālo bruņoto spēku un Aizsardzības ministrijas sadarbības koordinēšanā, strādājot Aizsardzības ministrijas izpildsekretāra amatā, kā arī Latvijas aizsardzības spēju plānošanā un ieviešanā, strādājot Aizsardzības ministrijā Aizsardzības spēju projektu vadības departamenta direktora amatā.

Atvaļinātais brigādes ģenerālis J. Kiukucāns ir Viestura ordeņa lielvirsnieks, kā arī savas profesionālās karjeras laikā aizsardzības resorā saņēmis vairākus militāros apbalvojumus gan Latvijā, gan no starptautiskajiem partneriem.”

An error has occured