Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis protokols labi parāda, cik nopietnas mums ir problēmas ar policiju. Es saprastu, ka tik stulbs protokols tiktu sastādīts Krievijā vai vismaz Baltkrievijā, bet Latvijas policijā, kad visas mūsu augstākās amatpersonas, tai skaitā policijas un Iekšlietu ministrijas, ir sevi aplipinājušas ar Ukrainas simboliku un pauž tai atbalstu taisnīgajā cīņā pret Krievijas orkiem, tas izskatās nedaudz dīvaini.

Tagad paskatāmies, ko mums policisti ir uzrakstījuši: "Ukrainas paramilitārās kustības "Labais sektors" karogu."

Nav saprotams, ko bija domājis policists, rakstot nosaukumu "Labais sektors", iespējams, ka nozīmē "labais/sliktais sektors", iespējams, raksturojot teātra vai sporta stadiona sēdvietu sektorus, bet Ukrainā noteikti nav tādas paramilitāras organizācijas, kura sauktos "Labais sektors"!!!

Kas attiecas uz Ukrainas "paramilitārām organizācijām", tas ir tāpat kā diskutēt par Ukrainas fašistiem un nacistiem. Mēs zinām, no kurienes vēji pūš, un tie pūš no iekšlietu ministres ideoloģisko nostādņu puses.

Būšu ļoti priecīgs, saņemot no Valsts policijas paskaidrojumus, kādas militārās agresijas un kara noziegumus ir veicis "Labais sektors". Manās zināšanās ir acīmredzams robs.

P.S. Mēs pieprasīsim iekšlietu ministres un Valsts policijas publisku atvainošanos Ivetai Lācei, atdot piesavināto īpašumu un izmaksāt kompensāciju par emocionālu un ne ar ko nepamatotu agresiju, kas tika izrādīta pret viņu no Valsts policijas puses.

An error has occured