Menu
Pilnā versija

Veselības inspekcijas sabrukums

Pietiek lasītājs · 23.01.2022. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Veselības ministrs Daniels Pavļuts 2022.gada 20.janvāra LTV1 raidījumā “Šodienas jautājums” norādīja uz plānotajām pārmaiņām Veselības inspekcijā, kurām piekrīt arī Veselības ministrijas valsts sekretāre Indra Dreika.

Cienījamais ministra kungs! No intervijas konteksta bija saprotams, Jūs nemaz neesat informēts par 2017.gada 21.decembra rīkojumu Nr. 13-04/431, ar kuru bijusī veselības ministre Anda Čakša noteica Indrai Dreikai “būtiskus” un “sabiedrībai svarīgus” uzdevumus Veselības inspekcijas “darbības stiprināšanā”.

Saņēmusi šo rīkojumu, Indra Dreika faktiski un mērķtiecīgi sāka Veselības inspekcijas kā veselības aprūpes kvalitātes uzraudzības un kontroles institūcijas iznīcināšanu, radot absolūtu sabiedrības neuzticēšanos šai iestādei. Un to līdz finišam novedīs pēctecis.

Pēdējā laikā Veselības inspekciju piemin bieži, pie kam tikai negatīvā formātā, kas liek uzdot jautājumu: “Kas tad patiesībā notiek aiz Veselības inspekcijas slēgtajām durvīm”? Jums kā ministram būs jāvērtē ministrijas valsts sekretāres I. Dreikas (un arī A. Slokenbergas) darbs, bet, iekams to darāt, noteikti pārrunājiet ar Indru Dreiku jautājumu par valsts pārvaldes un ētikas jautājumu stiprināšanu valsts pārvaldē!

Ministrijas valsts sekretāre lieliski pārzina šo jomu un to droši var darīt kādā no viesu namiem. Darba pienākumus var veikt, sēžot pie viesu nama pirts durvīm. Tādā atmosfērā var labi izdomāt OECD (Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija) rekomendāciju pielietojumu, jo tas I.Dreikai padodas un izdodas “teicami”.

Zīmīga saite: https://www.tvnet.lv/6782177/starp-citu-medikiem-naudas-nav-ieredni-strada-pirti?utm_source=email&utm_content=6782177 

An error has occured