Menu
Pilnā versija

Ziņģe par rindām

Viedais Manels · 31.03.2021. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. 

Līdzīgi kā padomijā. Tiesa, ja LPSR atdzejo kā Latvijas Pandēmijas Stulbuma Republika, tad tālu neesam aizgājuši. Toreiz kompartijas centrālkomitejas otrajam sekretāram vajadzēja būt no centra, tagad premjers no obkoma aiz peļķes.

Bet sirds patiešām sāp, skatoties uz večiņām un vecīšiem ar spieķīšiem bezjēdzīgajās rindās. Šīs mocības pārsvarā piedzīvo tieši gados vecāki cilvēki, kas nedraudzējas ar internetu un neprot tur pasūtīt vajadzīgās preces. Turklāt internetbodēs ne viss ir pieejams, it īpaši no lētā gala. Piedevām pašam ir gadījies, ka tas, kālab veidoju pirkuma grozu, pat netiek atvests – izbeidzies. Bet pēc ikdienā vai uz sitienu nepieciešamiem produktiem, grozies kā gribi, tāpat jādodas uz veikalu.

Pavisam nesen no jumta krītošs ledus gabals gandrīz saīsināja rindu pie Teikas Maximas. Kāds rūgti pajokoja: valdībai vienalga, no kā mēs nomirstam, ka tik ne no kovida.

Jāpiemetina, ka Vakareiropas policisti un tie, kas viņiem pavēl, asprātim noteikti piekristu. Šobrīd neapmierinātos, kas Eiropas tautu saimē atsākās klanīties pa pasauli klīstošajam pandēmijas rēgam, bradā ar zirgiem, uzrīda šiem suņus, salā aplej ar ledainu ūdeni, blietē ar gumijas lodēm, dauza ar stekiem, izklīdina ar asaru gāzi. Iznīkstiet, tikai ne no Covid-19!

Cits rindā pasmēja: beigās vienalga kā nāves cēloni ierakstīs kroņa vīrusu.

Latvju tauta, daudzo okupāciju rūdīta, kārtējo reizi pazemīgi izdzīvo un bezspēcīgi smīkņā.

Taisnību sakot, salīdzināt pašreizējās rindas ar tām, kas bija Padomijā, tomēr nav godīgi. Toreiz rindas veidojās objektīvās ekonomiskās situācijas dēļ. Šoreiz tā ir pie ruļļiem esošo nelgu, alkatu un, iespējams, maskētu sadistu iegriba. Lēmuma ierobežot pircēju skaitu veikalos pēc to kvadrātmetriem loģiku apgāž kaut vai situācija sabiedriskajā transportā. Pēc tam, kad tika aizlīmēta puse sēdvietu un optimizēts reisu skaits, pasažieri bieži ir spiesti sablīvēties kā šprotes konservu bundžā.

Un nevajag man mēģināt iestāstīt, ka stāvēšana salā, lietū, sniegā un vējā nostiprina veco ļaužu veselību un glābj viņus no kroņa vīrusa. Vienkārši bez kāda pretspēka pasaulē globālā plutokrātija dara ar cilvēkiem visu, kas labpatīkas, bet vietējie globālistu dienderi izmanto situāciju, lai izsistu kādu labumu arī sev.

An error has occured